Elektronik

ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası Nasıl, Alınır Mı?

Son günlerde popüler hale gelen ve birden çok özelliği ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan ürünü ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası Nasıl, Alınır Mı? sorusuna cevap arıyoruz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını ve özelliklerini de istifadenize sunacağız.

Ofislerde ve yatak odalarında, daha doğrusu her ortamda kullanılabilecek cihazları tek bir üründe toplamak gerçekten güzel düşünülmüş bir fikir diyebiliriz. Bir çok kablodan ve yerden kazanım sağlayan bir ürün olan ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası sizin ve kullandığınız alanın havasını değiştirecektir.

ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası Nasıl, Özellikleri Neler?

7 renge sahip gece lambası sayesinde odanızın ambiyansı değişiyor. 360 derece surround ses sistemi ile ritminizi kaybetmezsiniz. Bluetooth, usb, sd kart destekleri ile istediğiniz tarz müziği dinlemek artık çok kolay. Müziğe göre renk değiştirebilen gece lambası tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. 5.0 sürüm bluetooth bağlantısı bulunuyor. Kesintisiz bağlantı sağladığı için ara vermeden istediğiniz parçayı dinlersiniz.

10 metre çekim mesafesi bulunuyor. Odadan farklı bir yerde olsanız bile ScHitec G Bluetooth  cihazı müzik çalma işine devam ediyor. Çoklu bağlantıyı destekliyor ve tercih sayısını arttırarak seçimi size bırakıyor. ScHitec G cihazının en önemli fonksiyonlarından birisi de kablosuz telefon şarj olanağı sunmasıdır. Cihazın üzerindeki şarj etme kısmına bırakarak telefonunuzu kablosuz şarj edebiliyorsunuz. Cihazın tabanı anti-skid kaymaz ped içerdiğinden tüm zeminlerde konumlanıyor.

Özellikleri:

  • Bluetooth
  • Müzik Çalar
  • Aux girişi
  • 1800 mAh Pil Kapasitesi
  • Gece Lambası Modu
  • Hoparlör
  • Kablosuz Şarj Edebilme
  • Mp3 Çalar
  • 5W hoparlör Çıkışı
  • Çoklu Bağlantı

ScHitec G Bluetooth  Gece Lambası Kullanıcı Yorumları

Doğum günümde bir arkadaşım çok beğeneceğimi düşünerek ScHitec G hediye aldı. İlk gördüğümde nasıl bir cihaz olduğunu pek anlamadım. Kutusunu açtığımda nasıl muhteşem bir gece lambası ve hoparlör ile karşılaştığımı fark ettim. Ürünün kalitesi kutusunun açılımından başlayarak kurulumuna kadar belli oluyor. Kablosuz telefon şarj edebilmesi benim çok işime yarıyor. Odamdaki masamın her yeri kablolarla dolu. Bu cihaz müzik çalar ve gece lambası özelliklerine de sahip. Bir çok aletin işini yapması iyi düşünülmüş. Gece lambasının renkleri harika. Kitap okumak için de kullanıyorum.

Çoklu giriş özelliği harika. Bluetotth, usb, Aux giriş alternatiflerinin olması ScHitec G bluetooth kablosuz şarj özellikli gece lambasını kullanışlı hale getiriyor. Telefonla sesli konuşma imkanı da tanıyor. Kulaklık bağlayıp ta müzik dinleyebiliyorum. Kısacası odama farklı bir hava katmasının yanında sevdiğim müzikleri zevkle dinlememe yardımcı oluyor.

ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası Alınır Mı?

Şık tasarımı ve birbirinden farklı ve kullanışlı özelliği ile kısa zamanda her yerde yaygınlaşacak bir ürün olarak görüyoruz. Gece lambası olarak kullanımı, müzik çalar özelliği, kablosuz telefon şarj edebilmesi gibi fonksiyonları sayesinde özellikle gençler tarafından çok rağbet gören bir cihaz olabilir. ScHitec G Bluetooth Kablosuz Şarj Özellikli Gece Lambası odalarınıza, iş yerindeki çalışma masalarınıza estetik ve güzel bir aksesuar olmanın yanında özellikleri ile de dikkat çeken bir ürün olarak yerini alacaktır.

 

 

Başa dön tuşu