Elektronik

Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyata çoğu zaman indirim marketlerde satılan ve epey rağbet gören Seg markasının hesaplı ve kullanışlı derin dondurucu modeli Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Kullanışlı Mı, Alınır Mı? sorularını ve  Kullanıcı yorumları gibi merak eden konuları sizler için derlediğimiz yazımız ile karşınızdayız.

Artık yazdan hazırlanan organik sebze ve meyveler kışın ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Klasik buzdolapları hacim olarak yetersiz kalıyor. Bu ihtiyacı gidermek için bir çok marka ve model deepfrize çeşidi var. Bazısı dikey, bazısı yatay oluyor. Böyle bir ürün alırken enerji sarfiyatı, hacmi, kullanışlı olup olmaması gibi kriterler oldukça önemli oluyor. Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu tüm bu kriterleri hakkıyla karşılayan bir derin dondurucu olarak sizlere hizmet vermeye hazır.

Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Kullanışlı Mı?

40 cm derinliğinde ve 6 bölmeden oluşan Seg  DD2451 derin dondurucu net 107 litre hacme sahiptir. Çok sessiz çalışıyor. 27 dB gibi neredeyse sesini duyamayacağınız bir ses çıkarıyor. Dış yapısı dayanıklı ve kolay çizilmez formda üretilmiş. Yıllık ortalama 153kW enerji harcar. Yazın dolap boş olduğundan bu rakamlar daha aşağılara iniyor. 2 yıl üretici firma garantili satılan Seg derin dondurucu günlük 10 kg net gıda dondurabiliyor.

Dikey pozisyonda konumlanan derin dondurucu bu özelliği ile mutfakta yada diğer bölmelerde fazla yer kaplamıyor. Dikey olması malzeme alıp koyma için çok ideal. Dondurucunun içerisinde ne var ne yok kolayca görebiliyorsunuz. Altta kalma, göremem gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. -18 dereceye ayarlandığı ve içindeki gıdalar uygun şekilde paketlendiğinde buzlanma ve karlanma yapmıyor.

Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

Yazın memleketten gelen lezzetli ve organik sebze ve meyveleri kışın yemek için derin dondurucuya ihtiyacım oldu. Market alış verişi yaparken mağazanın içindeki Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu’yu gördüm. Mağaza personelinden özellikleri hakkın bilgi aldım. Fiyatını hemen araştırdım ve eşimden almasını istedim. O da sağ olsun iş çıkışı inceleyip Seg derin dondurucuyu aldı. Bu cihaz kesinlikle harika  bir derin dondurucu. Çok yer işgal etmiyor. Enerji kullanımı az. Dikey konumda olması çok faydalı ve kullanışlı bir cihaz olma özelliği katıyor.

Seg 6 çekmeceli derin dondurucuyu memleketten gelen kışlıkları airfryer’de hazırladıktan sonra doldurup kapatıyorum. İhtiyaç olduğunda dikey pozisyonda durması alacağım malzemeyi hemen bulmama yardım ediyor. Hacmi bizim gibi bir aile için yeterli. Kurban kestiğimiz zaman da çok işe yarıyor. Malum ekonomik zorluklar çoğu şeyi amamıza engel oluşturuyor. Biz de Seg DD2451 derin dondurucu alarak bu zorluğu azaltmaya çalışıyoruz.

Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Alınır Mı?

Zaten Vestel tesislerinde ve güvencesinde üretilen Seg DD 2451 6 Çekmeceli Derin Dondurucu gösterdiği performans, geniş hacmi ve epey uygun fiyatı sayesinde çok satılan bir ürün denebilir. Etten sebzeye, hamur işinden kemiğe kadar kışa hazırlık için ne varsa bu derin dondurucuda saklanabiliyor. Ebatları küçük olduğu için her yere kurulabiliyor. Fiyatı da Bim market gibi indirimli mağazaların aktüel ürünleri takip edilirse daha uygun fiyata alınabiliyor.

Başa dön tuşu