BilgisayarElektronik

Severin FR 2445 XXL Air Fryer Nasıl, İyi Mi?

Yazımıza konu olan Severin FR 2445 XXL Air Fryer Nasıl, İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özelliklerini içeren bilgi paylaşımı yaptığımız yazımız sizlerle.

Özellikle Z kuşağının damak tadına hitap eden hazır gıdaları hazırlamak için tasarlanan ve bunun yanında mutfak kültürümüze uygun yemekleri de büyük bir ustalıkla sunabilen Severin FR 2445 XXL Air Fryer, çabukluğu ve işlevselliği ile önemli ölçüde mutfaktaki iş yükünü azaltıyor. Severin FR 2445 XXL Air Fryer, piyasadaki çoğu ürün gibi sıcak hava akımı yöntemi ile yağsız ama lezzetli bir o kadar da sağlıklı yiyecekler hazırlayabiliyor.

Severin FR 2445 XXL Air Fryer Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Severin FR 2445 XXL Air Fryer 2000 W gücündeki ürün 5 lt. Kapasitesiyle birçok yiyeceği, örneğin tüm tavuğu bir seferde rahatlıkla hazırlayabiliyor.8 programlama özelliği ile istediğiniz gıdayı pişirmek veya kızartma için düğmesine basmanız halinde otomatik işlem yapıyor.

İsterseniz elle istediğiniz ayarı yapabilme seçeneğini kullanarak kısa sürede istediğiniz gibi pişmiş yemekler yapma şansına sahip olabilirsiniz.Severin FR 2445 XXL Air Fryer, zamanlayıcısının yanında ürün hazır ışıklı uyarı sistemi ile sizi uyarıyor. Haznesi seramik kaplama olduğundan yanma yapışma yapmaz ve kolay temizlenir.

Severin FR 2445 XXL Air Fryer Teknik Özellikleri:

Sıcak Tutma Özelliği: Var

Yağsız Kızartma: Var

Zamanlayıcı: Var

Kolay temizleme: Var

Program sayısı:8

Isı Ayarı:8 Kademe

Güç:2000 w

Sepet Kapasitesi:5.1 L

Dokunmatik LED Ekran: Var

Kolay Temizlik: Var

Pratik Kullanım:  Var

Seramik Kaplı Hazne: Var

Severin FR 2445 XXL Air Fryer Kullanıcı Yorumları

 

Evde eşim ve ben yaşıyoruz. Alırken acaba fazla mı büyük diye düşündüm fakat misafirleri de hesaba katınca isabetli bir karar verdiğimi anladım. Severin FR 2445 XXL Air Fryer, Niğde’li bir patates sever aile olarak bizim için bulunmaz nimet. Köyden gelen patatesin her yemeğini harika bir şekilde yapıyor.

Yağ çekmeyen patates tercih etmemize rağmen yağlı fritözlerde pişirilen patateslerin her şekilde yağ çektiğini bu  sıcak hava fritözünü alınca daha iyi anlamış olduk. Kısa sürede ve istediğimiz kızarmışlıktaki ve pişkinlikte yemekleri Severin FR 2445 XXX Air Fryer ile yapmanın kolaylığına alıştığımız için onsuz bir mutfağı hayal edemiyoruz.

Eşim köfte patates delisi. Ara sıra sosis ve patlıcan da ekleyerek kızarttığım yiyecekleri soluksuz yiyor. Ayrıca misafirlerimizde yemek yedikten sonra muhakkak tarifini istiyor. Ama bilmedikleri bir şey var o da bu enfes yiyecekleri hazırlamak için tarif yetmez. Muhakkak Severin FR 2445 XXL Air Fryer’a sahip olmak gerekli.

Severin FR 2445 XXL Air Fryer İyi Mi, Alınır Mı?

Almak için birçok neden varken almamak için bir neden yok. Yağsız yada az yağlı yemek yapması harika bir olay. Diyet yapmak isteyenlerin bir numaralı yardımcısı. Kolesterol rahatsızlığı bulunanlar ve yağsız yemek sevenler için kolay ve pratik bir şekilde sofranıza hazır hale getiriyor.

Bu cihazın en etkileyici özelliklerinin başında gelen ve sağılığımız açısından büyük önem taşıyan yağsız ve ay yağlı yemek yapabilmesi olarak görülebilir. Fazla yağ emen yiyecekler, çok kullanılmış sıvı yağlarda tekraren pişmiş yemekler ve atıştırmalıkları yağsız biçimde bu fritözde yapabilmek müthiş bir şey.

Zamandan, kullanılan enerjiden ve  yağdan yapılan tasarruf ise azımsanamayacak kadar ciddi oranları buluyor. Neredeyse cihazı sık kullananlar bir sene bile sürmeden gerçekleşen bu kalemlerdeki tasarruf ile cihazı ücret ödemeden almış pozisyonunda olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu