Elektronik

Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Türkiye’de ürettiği mutfak aletleri ile tanınan Sinbo markasının toz torbasız süpürge modeli Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? gibi çok merak uyandıran soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konularında da bilgiler paylaşıyoruz.

Fiyatı ve performansı ile ülkemizde bir hayli tanınan ve satışa sunduğu ürünleri büyük beğeni toplayan Sinbo elektronik ev eşyaları alanındaki başarısı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Hemen hemen evde kullanılabilecek bütün eşyaları üreten firmanın başarısının altında kaliteli ürün ve yetkili teknik destek alt yapısının yaygınlığından kaynaklandığını biliyoruz. Markanın Sinbo SVC-8605  süpürge modeli de diğer ürünler gibi pazarda üst sıralarda yerini almıştır.

Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kullanışlı Mı?

Bu elektrikli süpürgenin tercih listelerinde yer almasının en önemli sebeplerinden biri toz torbasız kullanım sağlaması olarak görülebilir. Eski tip elektrikli süpürgelerde toz torbada birikiyor ve temizlik esnasında çoğu tekrar süpürülen mekana dağılıyor. Ama bu süpürge o soruna kesin çözüm bulmuş.

Kolay boşaltılabilen hazne ile toza bulanmazsınız. çöp kutusuna rahat aktarabilirsiniz. Kolay temizlik yapar ve kısa sürede işiniz bitiverir. Fiyatına kıyasla çok üst derece emiş gücü bulunuyor. Kolay dönen tekerlekleri engelleri rahatlıkla aşıyor. Takılma, geriye dönme gibi olumsuzluklar göstermez.

Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Çok sık yapılan evi işi durumundaki süpürge tutmayı pratik hale getirmek için tasarlanmıştır. Kulpunun tutuşu ele uygun şekildedir. Sizi yormadan temizlik yapma fırsatı tanır. Özellikle halıları süpürürken ne kadar kullanışlı bir makine olduğunu anlayabilirsiniz.

Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Süpürgeyi bu denli popüler yapan şey tabi ki yüksek emiş gücüdür. 890W gücündeki motoru 270W emiş gücü veriyor. Makinenin başlığında çekim akımına kapılan halı ve diğer nesneleri kuvvetlice hazneye çekmeye çalışıyor. Bu da halı, kilim, Koltuk gibi nesnelerde toz ve pisikten Sinbo SVC-8605’in eser bırakmamasını sağlıyor.

Dar aralık ucu ile ulaşılması zor yerleri güçlü emiş gücü ile süpürür. Arkasında alınmadık pislik ve toz bırakmaz. Hijyenik bir yaşam alanı hazırlar. Sert zeminlerde de mükemmel iş çıkarıyor. Hassas zeminlere özel üretilen başlığı zarar vermeden süpürme işini yapar. Halı için kullanılan başlığı fırçaların gücü ile derinlemesine iner. Halı dibine sıkışan pislikleri bile kolayca çeker.

Otomatik kablo sarıcısı hem iş yaparken hem is bitince oldukça işe yarıyor. Süpürme esnasında kabloyu küçük bir kuvvetle çekmek yeterli olabiliyor. Kablonun ayağınıza dolaşması sizi rahatsız edeceğinden bu özelliği işinizi kolaylaştırır. İşiniz bitince otomatik sarma için düğmeye dokunmanız yeterli olacaktır.

Sinbo SVC-8605 Toz torbasız süpürge 5 metrelik kablosu ile evi pratikçe temizlemenizi sağlıyor. 6.5 metre yarı çaplı ulaşma mesafesi ile evi en fazla iki priz değiştirerek temizleyebilirsiniz. Silikon hava filtresi ve motor filtresi dayanıklıdır. Kolay yıpranmaz. Filtreler su ile çabucak temizlenir. Yatay pozisyonda saklamaya müsaittir. Baza altlarına, gardıroba işiniz bitince süpürgeyi kaldırabilme seçeneğiniz bulunuyor.

Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Almaya Değer Mi?

Özellikle gösterdiği performans ve fiyatı olumlu anlamda zıttır. Şöyle ki; bu fiyata motor performansı çok ama çok yüksek. Dünyaca meşhur markaların benzer modellerine taş çıkartır. Başlıklar bir nesneyi tutmaya görsün. Yüksek emiş gücü ile harika deneyimler sunan bu elektrikli süpürge ile temizlik yapmak çok basitleşiyor.

Kenar, köşe gibi ulaşmanın zor olduğu kısımları Sinbo SVC-8605 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ile defaatle uğraşmadan süpürürsünüz. Zaten ekstra güçlü motoruna ilaveten kullanışlı olmaya uygun tasarlanmış başlıklarını ekleyince işiniz daha da pratik bir hal alıyor.

Reklamlarda sıkça yer alan markaların süpürgelerinden  Sinbo SVC-8605’in çok bir farkı bulunmuyor. Hem ucuz hem kaliteli bir ürün olarak bu süpürge almaya değer cevabını karşılıyor İndirim marketlerin kampanyalarını takip ile piyasada daha ucuza temin bile edersiniz.

Bu ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bir çoğu olumlu olsa bile kendiniz isabetli bir tercih için fiyat ve performansını araştırmalısınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu