Elektronik

Starcom Vakum Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Profesyonel catering firmalarında görmeye alışık olduğumuz vakum makinelerinin küçük ölçekli ve evde kullanım için uygun olan modeli Starcom Vakum Makinesi Nasıl, Alınır Mı? soruları eşliğinde tanımaya çalışacağız. Ayrıca Starcom Vakum Makinesi Kullanıcı Yorumlarına da yer vereceğiz.

Derin dondurucuların çıkmasıyla yaz sebze ve meyvelerine kışın erişim olanağı bir hayli arttı. Çoğu evde bulunan derin donduruculara yiyecekleri koyabilmek ve daha uzun süre saklayabilmek için havasını almak önemli. Bakteri ve mikrop oluşmaması lazım. Starcom Vakum Makinesi bu probleme çözüm üretiyor.

Starcom Vakum Makinesi Nasıl?

373*70*85 mm ebatlara sahip Starcom gıda vakum makinesi gıdalarınızı koyduğunuz poşete mühürleme ve vakumlama yapıyor. İçindeki havayı çekerek daha uzun süre dayanabilmesine yol açıyor. Derin dondurucuya atacağınız poşet içindeki gıdanın tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. 99 W gücü ile zorlanmadan çalışıyor. Kutu içerisinden çıkan 10 hediye poşeti var. İsterseniz hemen hemen her poşeti kullanarak vakumlama yapabilirsiniz. Her türlü gıda çeşiti için uygun bir vakumlama ve mühürleme makinesidir. Sadece buzdolabı ve derin dondurucu için değil  kuru gıdalarınız için de kullanabilirsiniz. Böylece güvelenme ve böceklenmenin önüne geçmiş olursunuz.

Starcom Vakum Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kurban Bayramında kullanmak niyetiyle ismini söylemek istemediğim (reklama girmesin diye) indirim market zincirinden almıştım. Kurban Bayramı gelip iş artık et ve kemikleri derin dondurucuya koymaya gelince Starcom gıda vakum makinesi’ni kullanmaya başladım. İnternetten temin ettiğim plastik poşetleri  açarak etleri yerleştirdim. Uzmanlar vakumlamanın önemini sık sık dile getiriyorlar. Yoksa bu şekilde saklanmayan gıdalarda oluşan bakteriler gıdayı bozabiliyormuş.

Neyse cihazı fişe takıp ısıttım. Çok kısa sürede hazır hale geldi. Sessiz ve seri çalışıyor. Bir hayli et ve kemik vardı ama kısa sürede vakumlama ve mühürlemeyi bitirdim. Artık derin dondurucuya koymaya hazır hale geldi. Etleri ve kemikleri daha rahat yerleştirme imkanı sunuyor. Ayrıca Starcom gıda vakum makinesi ile kuru gıdalarınızı da bu şekilde vakumlayarak daha uzun süre saklayabilirsiniz. Böcek ve kurtlanmanın önüne geçmiş olursunuz.

Starcom Vakum Makinesi Alınır Mı?

Buzdolabında ve derin dondurucuda et, balık, kemik gibi çabuk bozulan gıdaların daha az yer kaplamasını Starcom vakum ile sağlayabilirsiniz. İstediğiniz poşeti bu makine ile vakumlayıp mühürleyerek dolapta daha fazla yer açmış olursunuz. Çabuk bozulmanın önüne Starcom Vakum Makinesi ile pratik bir biçimde geçiyorsunuz. Fiyatı da oldukça uygun. Kullanımı çok pratik.

Başa dön tuşu