ElektronikMotorlu Araçlar

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer İyi Mi?

Bu yazımızda sizin için incelemeye aldığımız airfryer modeli olan Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? başlıkları altında bilgi aktarırken Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer Almaya Değer Mi? çok merak edilen kritik sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız.

Dünyada ve ülkemizde yemek hazırlama işinde kullanım kolaylığı ve pratikliği ile çokça tercih edilen airfryer cihazlarının farklı özellikler barındıran bir modeli olan Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer tarzı ve özellikleri ile ilgi topluyor.

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

1700 W gücündeki Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer diğer airfryerler gibi sıcak hava dolaşımı prensibi ile sağlıklı ve lezzetli yiyecekler üretmek için üretiliyor. 5,7 Lt. gibi ortalama bir hazne hacmine sahip olan Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer, 8 farklı yiyecek ön ayar programına sahiptir. Yağsız veyahut az yağlı kızartma, fırınlama pişirme işlevi görebiliyor.

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer, otomatik kontrolü kullanmak istemeyip kontrol bende olsun diyenleri de düşünen bir airfryer modelidir. Isı ayarlama, zaman belirleme, ikaz verme gibi fonksiyonları da bulunduğu için mevcut programlara bağlı kalmadan istediğiniz oranda kızartma ve pişirme yapabiliyor.

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer, dokunmatik Led Ekranı sayesinde rahatlıkla pratik bir şekilde cihazı daha önce hiç kullanmayan bir tarafından bile kolaylıkla kullanılabiliyor. Cihazın en etkileyici özelliğinin bir diğeri ise üstünde bulunan tartısıdır.

Nasıl Olur dediğinizi duyar gibiyiz. Evet doğru duydunuz. Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer üst tarafında bulunan tartısı ile ölçekli ve tariflere uyarak yemek hazırlamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Bu tartıyı kullanarak tam ölçülü malzemelerle hazırladığınız hamur işleri ve diğer yemekleri masanızda bulundurmaktan mutlu olabilirsiniz.

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer İyi Mi?

 

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer, kalite açısından güzel bir cihaz olarak lanse ediliyor. yağdan, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor olması iyi bir değerlendirme sebebi diye düşünmekteyiz. Yapacağınız araştırmada da göreceksiniz ki; fiyat istikrarını sağlamış bir markanın airfryer modeli olarak görünüyor.

Kaliteli bir cihaz olarak görünen bu sıcak hava fritözü diğer fritözlere oranla daha az yağ çeken yemekler pişirerek daha hafif bir damak tadına geçiş yapmanıza yardımcı olabilir. Bu sayede fazla rafine yağın vücuda vereceği zararlardan da korunmuş olursunuz.

Fastfood yemek yemeyi sevenlerin kesinlikle ihtiyacı olan tarzda bir ürün olarak bir sıcak hava fritözü olan bu cihaz defalarca kızartma için kullanılmış ve kalitesi belli olmayan yağlarda hazırlanan yiyecekler yerine kendinizin belirleyeceği az miktardaki yağ ile yada yağı hiç kullanmadan yaparak sevdiklerinizi başta kalp damar hastalıkları olmak üzere onlarca hastalığı tetikleyen bu olumsuzluklardan korursunuz.

Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Sıra herkesin merakla beklediği sorunun cevabına geldi. Stilevs Airtron AF-600 5.7 L Air Fryer gerçek anlamda Almaya Değer bir airfryer modelidir. Standart kutusundan çıkan özel pişirme kabı, sıcak tutma eldiveni, kek pişirme aksesuarı, terazisi ile zaten neden tercih etmeniz gerektiği konusunda fikir veriyordur.

Bu ekstra malzemelerin kutu içeresinden ücretsiz çıkıyor olması airfryer modellerinde sık karşılaşılan bir durum değil. Fazladan para vererek almanıza gerek kalmıyor. Ürünün işlevselliğini arttıran özelliklerine ek olarak bu yardımcı malzemelerin olması cihazı tamamlıyor. Fiyatına göre performansını da 10/7 olarak değerlendirmek doğru olabilir.

Sıkı bir piyasa araştırması yaparak bu fritözü alırsanız harcadığınız elektrikten, kullanılmayan yağdan edeceğiniz tasarruf ile çok uzun zaman almadan kullanım aralığına bağlı olarak cihazı amorti etme süreniz daha az zamanınızı alacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu