Elektronik

SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tayvan merkezli üretici olan SYM firmasının motosiklet modeli SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet Nasıl, Alınır Mı? sorularınızın cevabını, Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri gibi merak edilen soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzde sıkça tercih edilen motosikletler ulaşım alanında sunduğu pratiklikle ilgi odağı olmaktadır. Yoğun trafiğin olduğu yerlerde sunduğu kolaylık ve konforla epeyce rağbet gören bu benzinli motosikletlerde kalite, seri olma, güvenlik gibi konular ön plana çıkmaktadır. SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet bu gereksinimi karşılaması sebebiyle bir hayli popüler bir benzinli motosiklet olarak tercih ediliyor.

SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Sanyang motorun ürettiği kaliteli motosiklet modellerinden birisi olan SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet sağlam motoru ve göz dolduran tasarımı ile konforlu ulaşımın adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. SYM XPRO 125 cc lik motoru ile bir hayli güçlü performans gösteriyor. Hava soğutma sistemi sayesinde performansında düşme görülmez. En zor iklim şartlarında bile rahatlıkla çalışabilmektedir. 123 kg ağırlığındaki SYM Xpro, 8 Lt hacimli deposu ile 150-200 km arasında mesafe yapabilir. Frenleme sistemi de çift tekerlekten olup ön disk, arka tekeri ise kampana olarak tasarlanmıştır. Hız göstergesi, km göstergesi ve yakıt göstergesi hassas olup en doğru şekilde görevlerini yerine getirmektedir.

Özellikleri

Ürün Tipi: Scooter

Vites Tipi: Otomatik

Yakıt Kapasitesi: 8 Litre

Güç Aktarma: Zincir

Beygir Gücü: 10,00 Bg (7,5 kW)

Silindir Hacmi: 125 cc

Yakıt Besleme: Enjeksiyonlu

Ön Fren: Disk

Arka Fren: Kampana

Ağırlık: 123 Kg

Uzunluk: 1905 mm

Genişlik: 780 mm

Yükseklik: 1238 mm

Ön ve Arka Lastik Boyutu: 12 inç

SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet Kullanıcı Yorumları

Küçük işletmemde paket servisinde kullanmak için aldığım SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet çok işime yarıyor. Trafiğe takılmadan müşterilerime sıcak bir şekilde siparişleri götürebiliyorum. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda hiç sıkıntı çekmem. SYM Xpro sayesinde en seri biçimde işimi halledebilmekteyim. Az benzinle çok yol yapması ekonomik açıdan da çok fayda sağlıyor. Parçaları ve bakımı oldukça uygun fiyatlı. Frenleri de oldukça sıkı tutuyor. SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet almak isteyenlere gönül rahatlığı ile almayı tavsiye edebilirim.

SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet Alınır Mı?

Öncelikle yakıtı çok ekonomik. Parça temini kolay ve hesaplı. SYM XPRO Cargo 125 cc Benzinli Motosiklet uzun süre kullanılabilecek motosiklet modelidir. 125 cc lik motoru ile yüksek performans gösterebiliyor. Markanın diğer ürünleri gibi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır.

Başa dön tuşu