AirfryerElektronik

Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer İyi Mi?

Taç markasının başarılı sıcak hava fritözü modeli Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi? ve Kullanışlı Mı? sorularına yanıt arıyoruz.

Klasik fritözlerin ürün hazırlarken kullanılan yağın zararlarını en aza indirmek için yağsız kızartma, yemek yapma özellikli Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer 5.5 Litre hacmiyle bir ailenin bir öğün yiyeceği yemeği rahatlıkla ve en kısa sürede hazırlayabilmektedir.

Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer Kullanışlı Mı?

1500 W gücündeki motoru ve sıcak hava dolaşımı yöntemiyle hiç yağ kullanmadan veya tercihe göre az miktarda yağ kullanımıyla sağlıklı ve lezzetli ızgara ve kızartmalar, tatlılar, hamur işleri gibi sevilen yiyecekleri yapabilen Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer, mutfakta sağlıklı yemekleri tercih edenler için bulunmaz bir air fryer modelidir.

Isıyı gıdaya eşit şekilde dağıtan Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer, bu özelliği sayesinde kısa zamanda ve daha az elektrik sarfiyatıyla yemek hazırlayarak sağlığınızın yanında cebinize de katkı sağlıyor. Parçalarının kolay temizliği ise yemek sonrası cihazın temizliğinde pratiklik sağlıyor ve yumuşak bir sünger kullanarak basitçe temizliği gerçekleşiyor.

Tavuk budu, köfte, biftek, patlıcan/biber közleme gibi zorlu yemeklerin altından kolaylıkla kalkabilen Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer, misafiriniz geldiği veya acil durumlarda yemek yapmak için kullanıldığında performansı ile konuklarınızı ve ev halkını şaşırtabiliyor.

Yapışmaz kaplamadan imal edilen ızgara altı ve sepeti uzun süre kullanım için uygun olarak tasarlanıp kullanımı ve çıkarıp takması pratiktir. Sıcaklık ayarı ve zamanlayıcısını çalıştırarak mutfakta beklemeden diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer İyi Mi?

Üretici firmanın air fryer modellerinde olduğu gibi bulaşık makinesinde yıkanamaması bir eksik olarak değerlendirebilir. Gövdesi dayanıklı plastikten yapıldığı için çarpma ve sürtme gibi durumlara karşı mukavemet gösterebiliyor. Hacmi ile çekirdek aile tanımına uyan insanların yaşadığı evin mutfak işlerine yetecek kapasitede diyebiliriz.

Yurttan ayrılıp yeni eve çıkan üniversite öğrencileri, şehir dışına tayini çıkan bekar memurlar yada henüz yeni evli çocuğu ve ailelerinden farklı şehirlerde yaşayan bireylerin çok para vermeden fazlaca yükünü alacak bir ürün görüntüsü veren bu sıcak hava fritözü ile tüm yemek hazırlama işlerinizi kısa süre ve tam istenilen pişirme ölçüsünde yemekler için kullanabilirsiniz.

Yeterli teknik servis yardımını bulabileceğiniz, 24 ay garanti sunan air fryer modeli özenli ve talimatlarına uygun kullanımı ile senelerce kullanılabilecek iyi bir cihaz imajı taşıyor.

Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Bir mutfakta yapılacak kızartma, ızgara gibi yemek çeşitlerini kolayca hazırlayabileceğiniz sıcak hava fritözü modeli Taç Gold Multi TAC-7852 Air Fryer, orta sınıftaki özellikleri ile fiyat /performans olarak ta olumlu değerlendiriyorlar. Pek çok internet satış sitesinde tüm modellerinin satışa sunulduğunu görebiliyorsunuz.

Kullanıcı yorumları da ürünün makinede yıkayamama gibi eksileri yüzünden eleştirenlerin çoğunlukta olduğu söylenebilir. Bulaşık makinesinde yıkanamaması bu fritözün önemli eksikliklerinden denebilir. Ama kaymaz ve pişirirken gıdaları özel kaplaması ile yapışmasını önleyen tablası belki yıkamada fazla efor harcamanıza mani olabilir.

Çeyizler için iyi bir alternatif olabilen bu fritöz tasarımının özelliği, mini fırın, mikro dalga fırın, kızartma makinesi, hatta pop corn aleti gibi mutfak eşyalarına dönüşebilmesi ile fazladan yer kaplayacak ve ekstra para ödeyerek alacağınız tüm cihazların görevlerine talip olabilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu