ElektronikMotorlu Araçlar

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Alışveriş sitelerinde çok satan airfryerler listesinde yer alan Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? konu başlıklarını ve Kullanıcı Yorumları, Teknik Özellikleri konularını sizler için ele aldık.

Mutfaklardaki yerini sağlamlaştıran sıcak hava fritözlerini dayanıklı, kullanışlı ve işlevsel bir modeli olan Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz yemek yapma işinizi eziyetten keyif alacağınız bir uğraşa döndürüyor.

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz Nasıl, Özellikleri Neler?

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz, 1830 W gücünde, 8 programlama özelliğine sahip bir airfryer olarak üretiliyor. Sıcak hava dolaşımı sistemiyle yağsız ve az yağlı bir şekilde yemek pişiren, kızartan, ızgara yapabilen Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz, 6.5 Lt. hazne kapasitesine sahiptir.

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz’de aynı anda iki farklı ürünü aynı anda hazırlayabilme özelliği de bulunuyor. İki bölmeli haznenin bir tarafında patates kızartılırken diğer bölmede mis gibi kızarmış köfteler veya tavuk kanatları hazırlayabiliyorsunuz. Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz’ün ızgara rafında dumansız pişirme ve ızgara yapabiliyorsunuz. Cihazla beraber sunulan kızartma sepeti ise kızartma işlemini pratik ve kolay bir şekilde hazırlamanıza olanak tanıyor.

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde sizi bulaşık derdinden de bir nevi kurtarmış oluyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu parçalar makinede yıkama esnasında çizilmiyor ve ilk günkü gibi özelliğini koruyor. Isı ayarı ve zamanlayıcı fonksiyonları ile istediğiniz zaman hazır programların dışında da kontrolü size bırakıp istediğiniz ayarda gıdalarınızı sofranıza sunmanıza imkan veriyor.

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz Kullanıcı Yorumları

Ev tekstili ürünleri yaptığım küçük bir atölyem var. Burada çalışan kızlarla yemek yapma ve bulaşık yıkama sorunumuzu ortadan kaldırmak için Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz aldım. İyi ki almışım dediğim ender cihazlardan birisi.

Eskiden yemeği hazırla, hazırlarken başında dur, bulaşıkları kim yıkayacak? gibi dertlerime son vermiş bulunuyor. Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz’e atıyoruz yemeği kendi başına yapabiliyor. Bizde işimizden geri kalmıyoruz.

Önceden yemeği hazırlamaktan kaçarken şimdi ben hazırlayacağım diye neredeyse kavga çıkıyor. Temizliği çok basit ve pratik. Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz ile yemek yapmak çok eğlenceli ve kolay bir hal aldı. Ayarlıyoruz programını keyfine bakıyoruz.

Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Alınır Mı?

İki bölmede farklı yemek hazırlayabilmek iyi düşünülmüş ve işleri kolaylaştıran aynı zamanda zamandan kazandıran bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Önden hazırlanan yiyeceğin soğumadan tekrar ısıtılmasına gerek olmuyor. Dumansız pişirme yeteneği ile mutfaklarda aspiratör bile çalıştırmadan hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Izgara yapmak çok basit hale getirilmiş. Tefal Easy Fry & Grill XXL EY8018 Air Fryer Fritöz, bu özellikleri sayesinde tercih edilmede ilk sebep sayılabilir. Yağsız ürün hazırlama deneyimi ile sizi farklı bir damak lezzeti yolculuğuna çıkaracak olan bu fritöz ile sağlıklı yaşamın da kapılarını açmış olabileceksiniz.

Markanın yeterli teknik desteği, kalitesinin tartışılmazlığı herkesin bildiği ve kullanıcı yorumlarından edinilen olumlu izlenimlerle almaya değer bir sıcak hava fritözü olduğunu söylemek yerinde bir değerlendirme olur kanaatindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu