Elektronik

Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Ürettiği ürünlerle 120 ülkede faaliyet gösteren Tefal markasının akıllı temizlik robotu Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularınızın cevabını bulabileceğiniz ve Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? konularını içeren yazımızla sizlerleyiz.

Süpürme ve silme işleri kadınlar için çok yorucu ve zaman alan bir iştir. Sürekli yapmanız gereken bu işi kolaylaştırmak adına geliştirilen robot süpürgeler içinizin rahat etmesi için sizin gibi yapmaları gerekir. Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge tam istediğiniz gibi hijyenik bir ortam sağlayabilen akıllı bir robot süpürge modelidir.

Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge Kullanışlı Mı?

Süpürme ve silme işini çok güzel yapıyor. Yorulmak nedir bilmez. Haritalama özelliği mükemmel çalışıyor. İstemediğiniz yere girip temizlik yapmaz. Bütün yüzeylerde yüksek verim sağlıyor. Emiş gücü bir hali kuvvetli olduğu için içiniz rahat bir biçimde temizliğiniz Tefal RG7675 X-Plorer robot süpürge ile yapılır.

Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge sessiz çalışıyor ve uzun süren pil ömrü var. Evcil hayvan dostu olan bu robot süpürge ile süpürmenin yanında paspas özelliği de bulunuyor. İki işi bir arada kısa zamanda yapabilmektedir. Siz dışarıda iken veya evde başka iş ile uğraşırken X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge sessizce işini bitirir ve şarj olmaya çekilir.

İki katlı evlerde kullanımı sıkıntısızdır. Merdivenleri, engelleri tanır ve düşmeye karşı etkin tedbirleri bulunur. Hayat dolu fikirler sloganını benimseyen Tefal markasının yarım asırdan fazla olan deneyimini yansıtır. Kalitesi ve kullanışlılığı bu robotu görünce anlaşılabilir. Fonksiyonlu kullanımı ile RG7675 X-Plorer robot süpürge eski alışkanlıklarınıza veda etmenizi sağlayacaktır.

Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

2700Pa’ya kadar sürekli emiş gücü için BLDC motor ve paspas yapmak için Aqua Power sistemi olan bu robot süpürge ile temizlik çok kolay. Size zahmet vermeden ileri derece temizlik hizmeti sunar. Fırçalarının çeşitliliği ile çok kullanışlıdır. Evcil hayvan tüyleri için üretilen özel fırçası tüm tüyleri toplar ve haznesine hapseder.

Li-ion bataryası 4 saatte şarj olur. Yüzeylerin durumuna göre 120 dakikaya kadar çalışabilir. Şarjı bittiğinde kendi istasyona gider ve şarjı dolunca tekrar kaldığı yerden temizliğe devam eder. Gürültüsü çok azdır. 65 dB sesi ile kimi zaman çalıştığını duymazsınız bile.

Kusursuz bir temizlik deneyimi için yüksek doğruluğa sahip lazer navigasyon, akıllı noktasal temizlik ve kalıcı haritalandırma özellikleri ile mükemmel temizlik yapmayı sağlıyor. Sensörlerinin kalitesi iş yaparken belli olmaktadır. 4 adet farklı haritayı hafızasında saklar ve yeri geldiğinde kullanır. Sadece harita üzerinden seçili bölgeyi temizleme seçeneği vardır. İstemediğiniz bölgeye girmez. Sanal duvar oluşturur ve istenmeyen bölgeleri temizlemez.

İstediğiniz bölümü istediğiniz emiş gücü ile temizleme olanağı sunabilir. Hangi odayı hangi ayarda süpürmek ve temizlemek istediğiniz tamamen size kalmış. Cep telefonuna indireceğiniz uygulaması ile rahat kontrol sunuyor. Evde olmasanız bile tek komutla işlemi başlatabilirsiniz. Toz haznesi yeteri kadar toz toplayabilir. Hazne dolunca sizi uyarır ve boşaltmanızı hatırlatır.

Ülkemizde kullanımı henüz olmasa dahi Amozon Alexa ve Google Asistan ile sesli komut verme fonksiyonu vardır. Teknolojinin bütün imkanları ile donatılan RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge ile kolay ve zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Filtresi ve mob paspası kolay temizlenir ve elde yıkamaya uygundur.

Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge Almaya Değer Mi?

Etkili ve kaliteli temizlik yapabilen bu akıllı robot süpürge her eve lazım cinsten bir ürün diyebiliriz. Bebekli annelerin, çalışan kadınların ve ev işinden sıkılan hanımlarının büyük yardımcısı oluyor. Tek komutla ister günlük isterseniz haftalık temizlik yaptırabilirsiniz. Şarjı bitince dolum için santrale gider ve dolduktan sonra tekrar kaldığı yerden devam eder.

Evinizde istediğiniz her yeri temizleyebilir. Sizin izin vermediğiniz bölgelere girmez ve verilen komutu harfiyen yerine getirir. Evcil hayvanlarınıza ve küçük çocuklarınıza zarar vermeden temizlik yapar. Hassas sensörleri ile onları önceden algılar ve kimseye zarar vermez. Nesneleri erkenden fark eder ve kırılma. çizme gibi sürprizlere mahal vermez.

Gerek hassas temizlik için tasarlanan fırçaları gerekse kaliteli malzemeden üretilen paspası ile bütün evi tertemiz yapabilmektedir. İhtiyacınız olan temizliği siz koltukta otururken Tefal RG7675 X-Plorer Seri 75 Robot Süpürge sizin için yorulmadan ve kısa zaman içerisinde en mükemmel biçimde yapabilir. Siz komut verin. Robot süpürge yerine getirisin. Bu robot süpürge size çok zaman kazandıracak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu