Elektronik

Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yakın zamanda tanınırlığı tekrar artan televizyon markası olan Toshiba’nın 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV modeli nasıl ve alınır mı sorularını cevaplamaya çalışacağız. Bunun yanında Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV Kullanıcı Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

70’li yılların efsane tv markası olan toshiba markasını belli bir dönemde bilmeyen yoktur. Şirketin girdiği ekonomik krizle piyasadaki yerini başka markalara kaptıran toshiba tv tekrar ülkemizde satışa sunduğu android tv modelleri ile hızlı bir dönüş yaptı. Markanın en dikkat çekici ve devasa boyutlu televizyon modeli olan 65UA2263DT modeli kalitesi ve uygun fiyatıyla ilgi odağı haline geliyor.

Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV Nasıl, İyi Mi?

165.1 cm büyüklüğündeki ultra geniş ekranı eşsiz seyir zevki sunuyor. 3840/2160 ekran çözünürlüğe sahip  Ultra HD 4K televizyon, 50/60Hz yenileme hızı ile takılmadan ve parazite maruz kalmadan tv seyretme olanağı sunuyor. Dolby Atmos ve Dolby Dijital ses kalitesi ve German Stero ses kalitesiyle kendinizi sinemada hissediyorsunuz.

Dahili uydu alıcısı sayesinde ekstra recaver kullanımı derdiniz olmuyor. 3 Adet HDMI girişi faklı cihazları Toshiba 65UA2263DT android tv ye bağlayarak farklı kullanım imkânları tanımaktadır. Ayrıca Amazon Prime, Disney +, Youtube gibi bir çok uygulama ve sosyal medya platformlarına da erişmenizi kolaylaştırıyor. Wi-fi Ethernet gibi internet hizmetlerine aracı olan özellikleri bulunur.

Google Play uygulamasından istediğiniz uygulamayı indirerek bu akıllı televizyonda kullanabilirsiniz. Bluetooth, ekran yansıtma özellikleri de mevcut ve çok iş görür. Dahili 8 Gb hafızası ve 1.5 Gb’lık  Ram özelliği ile kalitesini kısa sürede hissettirir.

Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV Kullanıcı Yorumları

Ailece evde sinema keyfi yapmaya bayılırız. Sırf bu yüzden geniş ve büyük ekranlı televizyon ihtiyacımızı karşılak için araştırma yapmaya başladık ve Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV’de karar kıldık. Kararımızın isabetli olduğunu ilk kullanımdan itibaren hissettik. Ekran çözünürlüğü olsun, ses kalitesi ve seviyesi olsun sinema kadar olmasa bile gerçek manada harika.

İnternete bağlanıp youtube’den belgesel seyretmenin keyfini anlatamam. 65UA2263DT android televizyon sosyal medya uygulamaları ve Netflix gibi platformlara çok hızlı bir biçimde bağlanabiliyor ve yüksek ön belleği ile donma olmadan izleme şansı tanıyor. Fiyatı oldukça makul ve performansına oranla bir hayli ucuz. Benzer özelliklere sahip Android tv’ler neredeyse Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV’nin 2 katı fiyatına satılıyor. Genellikle A101 gibi indirim marketlerde kampanyalı dönemlere denk gelirseniz daha da ekonomik biçimde alma şansınız var.

Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV Alınır Mı?

Evlerde iletişim aracı olmakla kalmayıp aynı zamanda aksesuar  gibi ihtiyaç duyulan televizyonlar özellikleri ile bir biri ile yarışıyorlar. Toshiba 65UA2263DT 65 İnç Ultra HD Android TV’de görüntü kalitesi ve büyük ekranı ile almaya değer bir televizyon modeli olarak tercih ediliyor.

Salonunuz için ideal bir model. Zevkle sinema seyredebilir, yerli ve yabancı bir çok ücretli platforma erişim sağlarsınız. Performansı fiyatına göre harika seviyede. Tasarımı da gayte şık .İster tv ünitesinde isterseniz askı aparatları ile duvara monte edebilirsiniz.

Başa dön tuşu