BilgisayarElektronik

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Bugün sizleri bilgilendireceğimiz airfryer modeli olan Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi, Alınır Mı? konularında edindiğimiz bilgileri sizlere aktarırken Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri gibi sıklıkla merak edilen konular hakkında da paylaşım yapacağız.

Mutfakların baş köşelerinde ye sahibi olan airfryer cihazlarından kalitesi ve uygun fiyatı ile tanınan Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz, tam bir fiyat /performans ürünü olarak üretiliyor ve çok ciddi oranlarda satış rakamlarına sahip olduğu değerlendiriliyor.

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Edindiğimiz bilgileri istifadenize sunduğumuz airfryer modeli olan Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz, 1700 W gücünde olup hava akımı yöntemiyle pişirme, az yada yağsız kızartma ve ızgara yapabiliyor.

6 Lt. haznesi rahatlıkla 5 ve biraz daha fazla porsiyon yiyeceği rahatlıkla tek seferde hazırlamaya uygun dizayn edilmiş haznesi ile size hizmet veriyor. Sucuk, börek, gözleme gibi gıdaları kısa bir zaman içinde ister otomatik programlama ister manuel ısı ve zaman ayarını kullanarak kendi isteğiniz ve damak tadınıza göre hazırlamayı kolaylaştırıyor.

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz, sesli uyarı yöntemi ile yemekleriniz hazır olduğu vakit sizi uyararak yemeğin pişmesini cihaz başında beklemeden başka işlerle uğraşacak zaman kazandırıyor. Temizliği bulaşık makinesinde yapılabildiği için fazladan zaman ve enerji harcamanıza gerek kalmadan diğer bulaşıklarla beraber yıkanma olanağı veriyor.

Kaymaz ayak tabanları, hazne açılınca durma, yemek hazır olunca otomatik kapanma fonksiyonları sayesinde istenmeyen olayların yaşanmasını da engelleyecek önlemleri güvenliğiniz için almış bulunuyor.

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz Kullanıcı Yorumları

 

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz’ü Kayınbiraderim ev görme hediyesi olarak almıştı. Cihazın adını duyunca istemsiz bir şekilde basit olduğunu düşündüm fakat gelin görün ki Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz, ne cevherlere sahipmiş. Köy tavuğu gibi zor pişen ve kızaran bir yiyeceği bile kendi yağında mükemmel bir şekilde yapabiliyor.

Yanına sapsarı altın renginde mis gibi patatesler ve közlenmiş kapya biberler de hazırlayınca tadına doyumsuz hale geliyor. Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz’ü ismi duyulmamış marka diye almaktan geri kalanlara tek tavsiyem daha fazla şey kaybetmek için zaman harcamayın.

İstediğiniz tarzda yemeği otomatik programında ya da kendi istediğim ısı ve sıcaklık ayarında damak tadıma uygun pişirimler yapabiliyorum. Hem sağlıklı yemek tüketirken hem de ekonomi yemek hazırlamanın avantajlarından yararlanabiliyorum.

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Alınır Mı?

Trident TAF 506 Air Fryer Fritöz, marka olarak fazlaca bilinmemesine rağmen ürettiği bu airfryer modeli ile yakında çoğu mutfakta yerini alabilir. Fiyat ve yaptığı iş kıyaslanacak olursa mükemmel bir cihaz ve bizce gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Hazırlaması zor ve emek isteyen kızartma, kavurma, fırınlama gibi yemek çeşitlerini 6 litrelik haznesinde kolayca ve sağlıklı bir  yöntemle hazırlayabilmenin avantajı bu sıcak hava fritözünü daha cazip hale getiriyor. Bütün bir tavuğu tek seferde ve kısa sürede bu fritöz sizin için pişirebiliyor.

Yağsız ve çok az kullanmayı tercih ederek yemek pişirebileceğiniz sıcak hava fritözü sıvı yağın ısınarak oluşturabileceği zararları en asgari seviyeye indirerek diyet yapanların, sağlık problemleri yaşayanların yemek hazırlama işlerine büyük bir alternatif oluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu