AirfryerElektronik

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Türkiyenin büyük elektronik eşya üreticisi Vestel’in sıcak hava fritöz modeli Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularının cevap bulduğu yazımızla sizlerleyiz.

Air fryer akımına ürettiği Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz ile katkı sağlayan firmanın bu cihazı kalitesi ile tercih görüyor.

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz, 1500 W gücünde ve 3.5 litrelik bir hacme sahip olan bir air fryer modeli olarak; ısınan sıcak havanın dolaşımı metoduyla hazne içerisindeki gıdaları kurumadan ve nemini içine hapsederek yumuşak bir şekilde hazırlayabiliyor.

Çok az yağ veya hiç yağ kullanmadan kızartma, pişirme, ızgara, yapabilen bu air fryer sağlıklı beslenme ihtiyacınızı önemseyerek fazla yağın zararlarından sizi koruyacak yemekler yapabiliyor.

8 Ön Ayarlı Programı ile tavuk, et, balık/deniz ürünleri, kek, patates/biber kızartması, sebze, kestane, börek gibi çokça tüketilen gıdaları kısa sürede ve bir tuşa basarak sofranıza hazır duruma getirebiliyor. Bu hazır programlara ek olarak elle sıcaklık ayarı ve zamanlama tercihi yaparak tam istediğiniz gibi pişirme olanağı sunuyor.

Tüm bu işleri yaparken Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritözün dijital ekranı ve kontrol paneli sayesinde pratik ve hızlı bir kullanım sağlayarak işinizi daha kolay hale getirmektedir.

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritözün güvenlik önlemlerinden bahsedecek olursak; hazne çıkartıldığında otomatik kapanma, aşırı ısınmaya karşı koruma, kaymaz ayaklar, sesli uyarma gibi fonksiyonları ile kullanıcıları ve içinde bulunulan ortamı istenmeyen olası risklerden uzak tutabiliyor.

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Markanın Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritözün yapında kullandığı malzemeler bir hayli kaliteli ve uzun ömürlü görünüyor. 3 kişilik yemeği rahatlıkla tek seferde, kısa sürede ve az enerji sarfiyatı yaparak pişirebilme kabiliyeti var. Yağ kullanımından ve enerjiden o denli katkı sağlayabiliyor ki; neredeyse bu fritözü az zaman geçtikten sonra bedava almış duruma geçebiliyorsunuz.

Markanın tüm modellerinde olduğu gibi bu sıcak hava fritözü de 24 ay garantili ve ülke çapında her noktada yaygın servis hizmeti sağlayabilmesi cihazın bozulma, arıza, yedek parça gibi elzem servis hizmeti alma ihtiyacı ortaya çıktığında önemli bir destek olarak öne çıkabiliyor.

Diyet programlarına, mide rahatsızlıklarına, damar hastalıklarına fazla yağın verdiği zararlardan korunabilmek için uygun şartlarda ve ölçüde yemek pişirebilen Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz, bu tarz beslenmeyi alışkanlık haline getirmek zorunda kalanların da imdadına yetişiyor.

Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Fiyatı ve performansı kıyaslanacak olursa almaya değer bir cihaz denebilir. Markanın sunduğu garanti ve yaygın servis ağı muadillerinden öne çıkarabilecek artıları olarak görülebilir. Vestel Lightfry X 3.5 L Air Fryer Fritözün parçaları bulaşık makinesinde yıkanabildiğinden sizi ekstra temizlik derdinden de kurtarmış oluyor.

İdeal boyutları sayesinde mutfakta, dolapta veya tezgahlarda çok yer kaplamayan bu sıcak hava fritözü fırın, ızgara, kızartma yapabilme gibi çoklu fonksiyona sahip olduğu için diğer cihazlarınızı rafa kaldıracak düzeyde performanslar gösteriyor.

Fiyat performans değerlendirmelerinde, bu ürünün çok satıldığı ve internet dünyasında en çok alış veriş yapılan mecralarda bu hava fritözü hakkında yapılan yorumları incelediğimizde bu ürünü kullananların kahir ekseriyetinin cihazdan memnun kaldığı ve bu yağsız fritözü daha önce neden almadım diye sorgulayanların beyanları ile dolu olduğunu gördük.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu