Elektronik

VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yerli taşıt üreticisi konumundaki Volta markasının elektrikli 3 tekerlekli moped modeli VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Nasıl, Alınır Mı? Sorularınızı yanıtlıyor ve aynı zamanda kullanıcı yorumlarını sizlere bu yazımızda aktarıyoruz.

Şehir içinde ulaşımı kolaylaştırmak için tasarlanan VOLTA VM4 Neo uygun fiyatı ve ekonomik yakıt sarfiyatı ile dikkatlerin odağı konumuna gelmiştir. Yoğun trafiğin yükünü hafifleten VOLTA VM4 kullanıcılarına güvenli ve ehliyet gerektirmeden sürüş keyfi yaşamasını sağlar.

VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Nasıl?

Şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile trafikte dikkat çekmeyi başarabilen VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped saatte 25km hıza erişebilmektedir. 60V 200Ah batarya kapasitesi sayesinde 50 km’ye varan mesafeyi hava ve yol koşullarına bağlı olarak rahatça yapabilir. 1.0 KW’lik güçlü motoru ile güvenli ve ekonomik sürüş imkânı verir. 6-8 saat arasında tam şarj kapasitesine ulaşabilen VOLTA VM4 Neo patlamaya dayanıklı dublex lastikleri ile rahat bir yolculuk olanağına sahip olmanıza imkân veriyor. Batarya dahil 109 kg ağırlığına sahip VOLTA VM4 Üç Tekerlekli Elektrikli Moped park sorunu olmadan trafikteki yükünüzü azaltır.

Geniş, konforlu ve kol dayama aparatı ile tasarlandığından sürüş esnasında sizi yormaz. Ayarlanabilir koltuk mesafesi sayesinde her kullanıcıya uygun sürüş moduna dönüşüyor. Dijital gösterge, kapaklı arka çanta, koltuk altı bagaj alanı ile her anlamda büyük bir yardımcınız olabilir. Devrilmeyi engelleyen teker sistemleri ve kampanalı fren tertibatı olması VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped’i güvenliği ön plana alan elektrikli moped sınıfına dâhil etmektedir. 2 yıl garantili olarak satışa sunulan VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped yaygın servis ağı ve ucuz fiyatlı yedek parçası ile kullanıcı dostu olmaktadır. Ehliyet gerektirmemesi ise büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkıyor.

VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Kullanıcı Yorumları

Basit işlerde kullanmak üzere satın aldığım VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped büyük iş görüyor. Kısa mesafe yapacağım yolculuklarda araba ihtiyacımı tamamen bitirdi diyebilirim. Gayet konforlu ve güvenli bir elektrikli moped. İyi ki almışım dediğim ender ürünlerden bir konumundaki Volta VNM4 o kadar az enerji harcıyor ki; sudan ucuz desem yeridir. Ben bayiden aldım fakat indirim marketlerde de cazip fiyatlara bulunabilir.

VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Alınır Mı?

Gerek az enerji harcaması, uygun yedek parça fiyatları, gerekse motor ehliyetine ihtiyaç duymadan kullanılabilme fırsatı ile VOLTA VM4 Neo Üç Tekerlekli Elektrikli Moped en gözde taşıtınız olabilir. Euro5 standartlarına sahip bu elektrikli moped sayesinde özellikle büyükşehirlerde trafik derdine son verir.

 

Başa dön tuşu