Elektronik

Volta VS2 Elektrikli Moped Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri Neler?

Yerli elektrikli taşıt üreticisi konumundaki Volta şirketinin şehir içi kullanım için geliştirilen elektrikli moped modeli Volta VS2 Elektrikli Moped nasıl, Alınır mı? soruları eşliğinde incelediğimiz yazımızı istifadenize sunuyoruz. Ayrıca Volta VS2 Elektrikli Moped ile ilgili kullanıcı yorumlarını da yazımızda bulabilirsiniz.

Büyükşehirlerde bir yerden bir yere gitmek git gide zorluğunu arttırmaya başladı. Trafik çilesi İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde çekilemez hale gelmektedir. Bu soruna bireysel bir çözüm olabilecek elektrikli taşıt olan Vota VS2 Elektrikli Moped trafikteki sıkıntınızı büyük oranda çözebilir.

Volta VS2 Elektrikli Moped Nasıl?

Volta VS2 moped 2000W gücünde güçlü bir motora sahip moped modelidir. Boş ağırlığı 93 kilo olan bu motoru ile 13 derecelik bir açıya sahip rampayı rahatlıkla çıkabilirsiniz. İki kişiyi taşıma kapasiteli geniş ve konforlu selesi sayesinde otobüs, metro ve metrobüs gibi büyükşehirlerde konserveye dönen toplu taşıma araçlarındaki eziyetiniz sona erer. 72V ve 22 Ah gücündeki bataryası boş vaziyetten tam  dolu hale yaklaşık 6-8 saat arasında geliyor. Saatteki maksimum ulaşabileceği hızı 45 km/s olan VS2 Elektrikli Moped sayesinde istediğiniz yere araç kuyruklarında beklemeden seri bir şekilde ulaşabilirsiniz. Azami 150 kg taşıma haddi olan bu Moped ile bir batarya ile ortalama 60 km yol yapabiliyorsunuz.

Özellikleri

  • Motor Gücü: 2000W
  • Azami Yük Kapasitesi: 150 Kg
  • Azami Menzil: 60 km
  • Azami Hız: 45 Km/S
  • Uzunluk: 1830 mm
  • Yükseklik: 1085mm
  • Genişlik: 710 mm
  • Gösterge Cinsi: Lcd
  • Garanti Süresi: 2 Yıl

Volta VS2 Elektrikli Moped Kullanıcı Yorumları

Üniversite okumak için İstanbul’a geldim ve malum trafik sorunu ile karşı karşıya kaldığım için çözüm olarak Vota VS2 Elektrikli Moped almaya karar verdim. A101 indirim marketlerde temmuz ayında gayet uygun fiyata satıldığını görünce hemen satın aldım. Geçen dönem trafik sıkıntısı yüzünden bir çok derse geç kalıyordum ve hocalarla yüz göz olmak istemediğim için Volta VS2 gibi harika bir çözüm buldum. Yaz boyu istediğim tüm yere gitmek için rahatlıkla kullandım. Şarjı çok km götürmese bile şehir içi ulaşım için gayet uygun. Bataryasını evde şarj edebilmek çok pratiklik içeriyor. Ulaşım ücretlerinin benim gibi öğrenciler üzerindeki yükünü çok ama çok büyük bir oranda omzumuzdan alabilir. Yakın arkadaşlarınız varsa iki kişilik yolculuk yaparak başka birisine de yardımınız dokunmuş olur. Kesinlikle kasksız binilmemesi gerekiyor. Ön ve arkasında bulunan sinyalleri trafikteki diğer araç sürücülerinin sizi fark etmesini sağladığı için güven veriyor.

Volta VS2 Elektrikli Moped Alınır Mı?

Hem hızlı, hem ekonomik, hem de özgür bir şehir içi yolculuk için harika bir moped. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildiği çok açık bir şekilde görünüyor. Frenleri gayet sağlam ve hemen durmanızı sağlar. Ulaşım giderlerindeki azalmayı gözle görülebilir oranda düşüren Vota VS2 Elektrikli Moped stressiz ve ekonomik yolcuuk deneyiminin keyfini sunar.

Başa dön tuşu