Elektronik

Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yazımızda Türkiye’de üretim yapan Volta markasının elektrikli bisiklet modeli Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? sorularınıza yanıt ararken kullanıcı yorumları ve özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Cadde ve sokaklarda sıkça görmeye başladığımız elektrikli bisikletlerin kullanımı epey artmaya başladı. Scooter gibi  araçlara nazaran daha güvenli ve kullanışlı olan elektrikli bisikletler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Elektrikli motorlu bisiklet alırken şarj süresi ve menzili, gövde yapısı, süspansiyon opsiyonları gibi beli başlı kriterlere dikkat etmek gerekiyor. Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet alanında Avrupa kriterlerini karşılayan çok kullanışlı ve uygun fiyatlı elektrikli bisiklet modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Nasıl, İyi Mi?

Spor yapmak ve ulaşımda kullanmak için VSM elektrikli bisiklet bir hayli cazip bir araç olarak görünüyor. Şehir içi bisikleti olarak imal edilen Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet çift amortisörü ile şehir içinde bulunan tümsek, kasis ve çukurlardan zorlanmadan geçebilmenizi sağlar. Gayet konforlu ve seri bir yolculuk yapmanıza olanak tanır. Volta VSM 2tl’lik enerji ile 40 km kadar yol gidebilir. Tam dolu şarj ile 16 derecelik yokuşu zorlanmadan çıkabiliyor. TSE tarafından özel olarak incelenmiş olan VSM Elektrikli bisiklet ülkemiz şartlarına uygun görülmüştür. Bu araç plakaya gerek duymadan kullanılabilir. Yüksek kalite alüminyum jantları sağlam ve  engellere dayanıklıdır. 220W gücü ile saatte 25 km hız üretebilmektedir. 85 kilogram ağırlıkla keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet önde bulunan farı ve arka taraftaki uyarıcı levha ve ışıklandırmaları ile gece dahi rahatlıkla sürülebiliyor.

Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Özellikleri

Bu tip araç pazarında en üst sıralarda yer alan firmanın ürettiği diğer modeller Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet te teknik ve diğer özellikleri ile kaliteli bir ürün olduğunu gösteriyor.

Teknik Özellikleri

 • Azami Hız: 25 Km/s
 • Azami Menzil: 40 Km
 • Azami Taşıma Kapasitesi: 85 Kg
 • Motor Gücü: 220 Watt
 • Ağırlık: 52 Kg
 • Batarya: VRLA Jel

Diğer Özellikleri

 • Dijital Hız Göstergesi
 • Suni Deri Kaplama Sele
 • Ön Sepet
 • Alüminyum Jant
 • TSE ve Euro 5 Standartlarına Sahip
 • Kampanalı Ön ve Arka Fren
 • 4 Kademeli Led Batarya Göstergesi
 • Alaşım Orta Ayak
 • Çıkarılabilir Batarya

Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Kullanıcı Yorumları

Geçen sene Bim A101 marketten satın aldım ve bir senedir sorunsuz kullanıyorum. İşim eve yakın olduğu için Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet’i keyifle işe gidip gelmek için kullanıyorum. Ekonomik yolculuk yapmak için VSM elektrikli bisiklet oldukça ideal. Son zamlarla 2.5 tl lik sarj ile 40 km yol gidiyor. Tek eksiği bataryası tek kademeye düştüğünde yokuşu çıkmakta çok zorlanıyor. Motoru oldukça güçlü. Yazılım attırıp hızını arttıranlar olduğunu duydum fakat ben standartlarında kullanmayı tercih ederim. Sonuçta motora zarar verdiği kesin. Selesi çok rahat yolculuk için tasarlanmış. Ben gayet memnunum ve daha şeytan kulağına kurşun hiç bir sıkıntı yaşamadım bir sene içinde. Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet bir çok sitede satılıyor ama A101 ve Bim marketlerde kampanya zamanında daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Volta VSM Elektrikli Motorlu Bisiklet Alınır Mı?

Yakın mesafe ulaşım için oldukça mantıklı ve ekonomik bir taşıma yöntemi. Motoru güçlü ve az enerji harcıyor. Yokuş performansı kullanıcı yorumlarında batarya seviyesine göre farklı yorumlar almış. Gövde yapısı oldukça sağlam. Katlanabilir olmaması dezavantaj sayılabilir. Amortisörlü olması konforuna artı katıyor. Bizce almaya değer bir Elektrikli motorlu bisiklet modeli olarak durmaktadır.

 

 

Başa dön tuşu