AirfryerElektronik

Wiami 4.5 L Air Fryer İyi Mi?

Bu yazımızda Wiami 4.5 L Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? sorularını sorarak Wiami 4.5 L Air Fryer’i tanıtmaya çalışacağız.

Başarılı bir air fryer cihazı olarak satışa arz edilen Wiami 4.5 L Air Fryer şık tasarımı ve küçük boyutlarıyla tezgahlarda yerini garantilemek istiyor. Bir çok cihazın yapabileceği işlemi bu hava fritözü daha az zamanda ve daha kolay yapabiliyor.

Wiami 4.5 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

Wiami 4.5 L Air Fryer, 8 ön hazırlama programı. 4.5 Litrelik hacme sahip haznesi ve 1500W gücündeki motoru ile size yağsız, sağlıklı, besin değerleri bozulmamış yemekler ve aperatif yiyecekler hazırlayabiliyor. Hava dolaşımı yöntemi ile yemekleri kurutmadan, çıtır çıtır içlerini ise yumuşacık ve kendi suyunu muhafaza edecek ölçüde ve mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde pişirebiliyor.

Altın rengi kızartmalar, pizzalar, börekler, közlemeler yapmak için önceden programlanmış 8 farklı stilde yemek hazırlama olanağı tanıyan programları ve dijital göstergesinin kullanma pratikliği sayesinde ekstra bir ayar gerektirmeden tek tuşa basma kolaylığıyla enfes lezzetli ve hafif yiyecekleri hazırlayabilen Wiami 4.5 L Air Fryer, mutfakta büyük bir yükünüzü hafifletiyor.

Wiami 4.5 L Air Fryer kendi istediğiniz sıcaklık ayarında ve zamanlamayı kendiniz yapma olanağı tanıyarak yemeklerin pişkinliğini ayarlayabilmeniz için ek özellik tanımlanmıştır. Ayrıca tüm bu ayar programlarına ek Wiami 4.5 L Air Fryer, uygulama ile kontrol edebilme özelliği ile cihaza uzaktan erişim sağlayarak otomatik programları yada manuel ayar yapma seçeneğini telefonunuzdan yapabilme imkanı tanıyor.

Wiami 4.5 L Air Fryer İyi Mi?

Cihazın ağırlığı ve boyutları itibari ile iyi bir tasarıma sahip Wiami 4.5 L Air Fryer, temizliğinin kolay olması hasebiyle bulaşık sorununu da kolay hale getirmiştir. Akıllı cihaz özelliklerini de taşıyan bu sıcak hava fritözü haznesi çıktığında otomatik kapanma, yemek hazır sinyali gibi kolaylaştırıcı özellikleri ile yemek yapmayı eğlenceli hale getirmektedir.

Ürün ile ilgili e-ticaret sitelerindeki mağazaların yorumlar bölümüne de göz attığımızda cihazla ilgili kullanıcı yorumları içeren değerlendirmelerin çoğunun bu sıcak hava fritözünün iyi ve kullanışlı olduğu yönündeki değerlendirmelerle dolu olduğunu görebiliyoruz.

Cihazın başka iyi bir yönü ise yaptığı tasarruf ile ekonominize ciddi oranda katkı sağlayabiliyor olmasıdır. Kullanılan yağdan, normal fırın, fritöz gibi cihazlara oranla %50 ye yakın daha kısa sürede yemek pişirebilmesinden ötürü harcadığı enerjiden muazzam oranda tasarrufu gerçekleştirebilen yağsız fritöz ile yemek pişirmek hem ekonomik hem de keyif verici bir iş olacaktır.

Wiami 4.5 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Plastik dayanıklı gövdesi ve yanmaz, yapışmaz maddelerden üretilen aparatları ile sorunsuz yemek yapmanın keyfini süreceğiniz bir air fryer olan Wiami 4.5 L Air Fryer, markanın sunduğu ücretsiz uygulamasında eşsiz yemek tarifleri vererek bugün ne yapacağım gibi hanımları çok düşündüren soruları da kafanızdan siliyor.

Dünya mutfağından ve kendi yemek kültürümüzden seçilen eşsiz yemek tariflerini mükemmel bir şekilde pişirip sofralara getirme kolaylığı taşıyan bu fritöz ayrıca sebze meyve kurutma, pirinç pilavı, makarna gibi sık yenen veya mevsimlik hazırlıkların görülmesi konusunda oldukça pratik çözümler üretebilmenize olanak tanıyor.

Sapsarı patatesleri kızartmada, sulu sulu tavuk kanadını ızgara yapabilmede, kek, Hamur işi, tatlı gibi abur cubur sınıfına girebilecek yiyecekleri sağlıklı ve kolay şekilde hazırlayacak işlevselliği ile bu sıcak hava fritözü almaya değer görünüyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu