AirfryerElektronik

Wiami 9 Lt Airfryer İyi Mi?

Ülkemizde yerli imkanlarla elektronik cihaz ürünleri üretimi de yapan Wiami’ni airfryer modeli Wiami 9 Lt Airfryer İyi Mi, ALmaya Değer Mi, ve Kullanışlı Mı? gibi merak edilen konulara yanıt veriyoruz.

Yerli imkanlarla üretilip bu pazarda hızlı bir şekilde yerini alan ve imal ettiği airfryer cihazlarla kullanıcıların beğenilerini kazanan firmanın geniş hacimli sıcak hava fritözü Wiami 9 Lt Airfryer, mutfaktaki yemek işlerinize büyük pratiklik getiriyor.

Wiami 9 Lt Airfryer Kullanışlı Mı?

Az miktarda yağ kullanarak daha sağlıklı kızartmalar, yemekler, tatlılar ve hamur işi gibi soframızda çokça tüketilen yiyecekleri kısa sürede ve tam istediğimiz şekilde pişirebilen Wiami 9 Lt Airfryer, mutfaklardaki yemek hazırlama işlerinde en büyük yardımcınız olabiliyor.

Wiami 9 Lt Airfryer, vazgeçemeyeceğiniz özellikleri ile sunduğu kolaylıklar ve pratik temizliği ile çok kullanışlı bir fritöz olarak mutfağınızda en özel yere talip oluyor. Geleneksel fritözlerden çok daha az enerji ve yağ kullanımının dışında daha kısa sürede ve yiyecekleri kurutmadan, içi sulu dışı çıtır çıtır pişirebiliyor.

İki ayrı çeşit yemeği aynı zamanda kokuları ve tatları birbirine karıştırmadan hazırlayabilen bu fritöz, çok işlevli özellikleri sayesinde tek bir cihazla yemek pişirmek için kullandığınız fırın, ocak, gril gibi çoğu cihazın yerini alabiliyor. Küçük boyutları sayesinde Wiami 9 Lt Airfryer, mutfağınızda ve tezgahlarınızda fazladan yer işgal etmiyor.

Wiami 9 Lt Airfryer İyi Mi?

Wiami 9 Lt Airfryer, toplam 9 litrelik oldukça geniş 2 haznesinde 2400 W gücü ile en zorlu yemekleri kolayca ve zahmetsiz pişirebilir. Hazne içindeki sıcak hava dolaşımı yöntemiyle yiyecekleri homojen bir biçimde gerçekleşen hava sirkülasyonu ile her yeri eşit pişecek şekilde hazırlayabiliyor.

9 hazır pişirme programı sayesinde sebzeden pizzaya, kekten karides gibi deniz ürünlerine, tavuktan bifteğe kadar her türlü gıdayı akıllı sıcaklık ve doğru zaman ayarını seçerek sofranıza hazır hale getiriyor. Bu programların dışında istediğiniz ısı ve zaman ayarını cihazın üzerinde konumlanan kontrol panelinden isteğiniz doğrultusunda ayarlama seçeneği bulunuyor

İki farklı yemeği aynı anda pişirebilen Wiami 9 Lt Airfryer örneğin 18 dakikada pişecek kanat ile 10 dakikada pişecek makarnayı farklı ısı va zaman ayarını seçtiğinizde önce daha uzun sürecek yemeği pişirmeye başlıyor. Daha sonra ise diğer yemeğin pişme zamanı geldiğinde iki hazneye farklı sıcaklık uygulayarak seçmiş olduğunuz sıcaklık ayarlarındaki iki yemeği Smart Finish özelliği sayesinde tercihinize uygun olarak pişirme işlemini tamamlıyor.

Ayrıca Match Cook özelliği ile iki haznede aynı ürünü pişirmeniz gereken durumlarda hazne ayar değerlerini kopyalayarak aynı anda başlayıp aynı anda çift hazne içerisindeki yiyecekleri pişirme işlemini bitirebiliyor.

Wiami 9 Lt Airfryer Almaya Değer Mi?

Her mutfakta olması gereken bir fritöz modeli durumundaki Wiami 9 Lt Airfryer, gerçek anlamda bir can simidi diyebiliriz. Sofralarında birden fazla yemek çeşidi tercih edenler için bulunulmaz özelliklere sahip bir sıcak hava fritözü.

8 porsiyondan fazla yemeği rahatlıkla hazırlayabilen bu airfryer, evinizde vereceğiniz toplu yemeklerde, aniden çıka gelen misafirlerinize yemek hazırlama durumunda ve kalabalık ailelerin öğünlerinde yemek pişirmede büyük pratiklik ve rahatlık sunuyor.

2 haznesinin ayrı ayrı yemekler pişirmek için farklı ayar seçeneği de bulunan Wiami 9 Lt Airfryer, zamandan ve enerji tüketiminden eski tip fritözlere, fırınlara oranla büyük katkı sağlıyor. Kısa sürede ve sağlıklı yemek hazırlayan Wiami 9 Lt Airfryer, sizlere tüm bu özellikleri ile mutfağınızda maestro edasıyla yemek yapabilme fırsatı sunuyor.

Bebekli annelerin ve çalışan kadınların göz bebeği olabilecek bu yeni nesil fritöz, almaya değer harika bir airfryer cihazı olarak değerlendirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu