BilgisayarElektronik

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Akıllı robot süpürge ürünleriyle piyasada tanınan Wiami markasının airfryer modeli Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri Nasıl, İyi Mi? başlıkları ile bu fritözü sizlere tanıtıyoruz.

Gündemdeki ürün diye nitelendirebileceğimiz bir ürün olan airfryer modeli olan Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, ürün gamını geliştiren, yerli bir marka Wiami’nin yeni ürettiği airfryer modelidir.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, paslanmaz çelik dış kaplaması ve şık dizaynı ile satışa sunuluyor. 1700 W gücündeki cihaz yağsız, az yağlı kızartma ve pişirme özelliklerine sahip bir model olarak üretiliyor. 6.5 L hazne kapasitesi ile 2 kg yakın köfte, patates, tüm tavuk, balık kızartma gibi yemek yapılırken zorlanılabilecek gıdalara çok rahatlıkla zahmetsiz bir şekilde hazırlayabiliyor. Isı ayarı, zamanlama fonksiyonu ile ister çıtır çıtır isterseniz yumuşak ve lezzetli yiyecekler hazırlamak birden fazla özelliğe sahip bulunuyor.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, mutfak tezgâhında fazla yer işgal etmeyecek boyutlarda üretildiğinden fazla yer kaplamaz ve görsel olarak ta farklılık kazandırır. Dokunmatik kontrol paneli, bulaşık makinesinde temizlenebilme, kaymaz ayakları ile şıklığının yanında basit kullanım özellikleri sayesinde mutfak hayatınıza farklı deneyimler sunuyor.

Sıcak hava basıncı ile yemek pişirdiği için bu fritözde hazırlanan yiyecekler faza yağ içermeyerek sağlığınızı tehdit eden zararlı maddeleri de pişen yemeklerde bulundurmaz. Geniş hacmi sayesinde deniz ürünleri, sebze, kırmızı et gibi farklı çeşitleri aynı pratiklikte ve kolaylıkla pişirebilir.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz Kullanıcı Yorumları

 

Bürodaki arkadaşım airfryer alacaktı ve beraber araştırmaya koyulduk. En çok satılan markalar arasında ismini gördüğünüz Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz’ü almaya arkadaşımın telkiniyle karar verdik. Meşhur bir e-ticaret sitesinden kampanyalı olarak aldık.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, test amaçlı kullandığım ilk günden kalbimi kazandı. Yumuşacık etler, nar gibi kızarmış piliçler, besin değerini kaybetmemiş sebzeler ve birçok yemeği lezzetli, bir o kadarda sağlıklı bir şekilde hazırlamama yardımcım oluyor.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, temizliği çok kolay ve basit kullanımı ile fark oluşturuyor. Ayrıca beraber aldığımız arkadaşım da neden Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz almak için geç kaldığımız için pişman olduğunu sürekli ifade ediyor. Birden fazla cihazın yaptığı işi kısa sürede ve tek başına yapıyor olması böyle düşünmemizdeki haklılığımızı ortaya kokuyor.

En zorlu hazırlık süreci olan yemekleri bile bu sıcak hava fritözünü kullanarak kolay hale getirebiliyorum. Ev halkının çok sevmesine rağmen kokusu yüzünden uzun zamandır balık pişirmiyordum. Bu fritözle tanıştıktan sonra özellikle kış aylarında hafta sonları muhakkak balık hazırlayarak soframıza dahil ediyorum. Koku derdi, yağ sıçrama derdi, yemekten sonra temizlik derdi sona erdi.

Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz İyi Mi?

Airfryer teknolojisinin çoğu özelliğini taşıyan Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz, kızartma ve pişirme işlerini az yağlı veya yağsız bir şekilde yapmaya olanak sağlıyor. Gümüş renk gödeşi aynı renkteki ankastre setine sahip olan mutfakların tamamlayıcısı konumunda.

4-5 kişilik yemek hazırlamak için 6.5 L hazneye sahip ve en hızlı şekilde enerjiden ve yağdan tasarruf sağlayarak yemek hazırlamanızı pratik hale getiriyor. Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz’de zamanlayıcıyı kullanmanız halinde yemek hazırlamak için mutfakta beklemenize gerek kalmıyor. Siz diğer işlerinizi yaparken Wiami AirFryer 6.5 L Fritöz yemeğinizi ayarladığınız ısıda ve zamanda sizin için hazırlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu