AirfryerElektronik

Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer İyi Mi?

Bu yazımızın içeriğinde Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? sorularınızın tüm cevaplarını bulabilirsiniz.

Sıcak hava dolaşımı sistemini kullanarak kısa sürede ve sağlıklı yemek pişirebilme özelliğine sahip sıcak hava fritözü modellerinden birisi olan Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer, yemek yapmanız için yapmanız gereken tek şeyi bir tuşa basmaya kadar kolay bir biçime indirgeyen kaliteli bir air fryer modeli olarak üretiliyor.

Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer Kullanışlı Mı?

Et, balık, kızartma gibi sık tüketilen yiyecek çeşitlerini az veya yağsız şekilde pişirebilen Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer, kutusundan çıkan tavuk çevirme bıçakları, 2 adet pişirme rafı, ve yağ tepsisi ile birlikte sağlıklı ve lezzetli yemekleri tam istediğiniz şekilde pişirmenizi kolaylaştıracak tasarımı sayesinde mutfakta yemek yaparken geçireceğiniz süreyi keyifli hale getiriyor.

Bütün pişirilmesi istenen ve görsel açıdan gerekli görülen bütün tavuk, hindi gibi gıdaları bu akıllı sıcak hava fritözü tek seferde ve kısa zaman içerisinde hazırlayıp sofranıza hazır hale getirirken, fazla porsiyonda pişecek yemekleri bilmeden size iki iş çıkarmadan yapabilmenin faydalarından yararlandırabilmektedir.

Yağlı tip fritözlerin aksine hem daha az yağ kullanıyor hem de birden fazla işlevi ile tek bir cihazda ocak, fırın, mikrodalga fırın olabilme özelliklerini taşıyor. Temizliği çok kolay ve pratik. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aparatları diğer bulaşıklarınızla beraber tertemiz ve sağlıklı olarak yıkanabiliyor.

Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer İyi Mi?

Motor gücü 1800 W olan bu sıcak hava fritözü 7 Litrelik XXL kapasitesi ile bütün bir tavuğu dahi tek seferde ve kısa zamanda pişirebiliyor. Hacmine kıyasla küçük boyutları ile tezgahınızda fazla yer kaplamayan Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer, hazır pişirme programları sayesinde patates, sebze, sucuk ve pastırma, karides, kek ve hamur işi, pirzola gibi yiyecek çeşitlerini dokunmatik ekran panelinde bulunan pişirme programları ile tek tuşla yapabiliyorsunuz.

Ayrıca kendi oranlarınız ve istediğiniz şekilde yemek hazırlayabilmeyi mümkün kılan elle sıcaklık ve zaman ayarlaması yaparak ta tam istediğiniz gibi yemekler hazırlamanıza imkan tanıyor ve böyle farklı alternatifleriyle daha kullanışlı bir ürün halini alıyor.

Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer,Wiami Home Technology uygulaması ile zamanlayıcı kurma, pişirme programını uzaktan başlatabilme gibi fonksiyonlara sahiptir. Uygulamada yer alan tarifleri kullanarak sıcak hava fritözünüzün sizin için hazırlayabileceği farklı yemekleri keşfetmek çok kolay bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

Wiami uygulamasında deneyebileceğiniz toplam 50 adet yemek tarifi bulunur. Tariflerde gerekli malzemelerin miktarı mevcuttur ve hazırlık adımları detaylı bir şekilde kullanıcılarına anlatılıyor.

Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer Almaya Değer Mi?

Sürekli evde olmayan iş kadınları, alış veriş için dışarıya çıkmak zorunda kalan ev hanımları için cep telefonu aracılığı ile uzaktan kontrol edilebilme özelliği gayet başarılı bir fonksiyon olarak değerlendirilmektedir.

Hacminin büyük olması tek seferde pişirilmesi gereken yemekleri yapabilme adına olumlu bir tasarım olarak gözüküyor. Tüm pilici bir seferde ve yağsız pişirebilmesi, çoklu porsiyonlarda yemek hazırlanması gereken durumlarda yemeğin soğumaması için gerekli bir özellik diyebiliriz.

Kutu içerisinden çıkan çeşitli aparatlar ile daha efektif yemek pişirme seçenekleri sunan Wiami HF-8851DTW Akıllı Air Fryer, 2 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Kaymaz ayak ve otomatik kapanma özellikleri ise güvenlik önlemi adına geliştirilen faydalı fonksiyonları olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu