AirfryerElektronik

Wiami Oven RA-011W Air Fryer İyi Mi?

Yazımıza konu olan, geniş hacimli airfryer modeli Wiami Oven RA-011W Air Fryer İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularınıza en güncel cevabı yazımızda bulabilirsiniz.

Bir sıcak hava fritözünden daha fazla işleve sahip Wiami Oven RA-011W Air Fryer, geniş hacmi, çoklu işlevleri, az yağlı ve yağsız yemekler pişirme imkanı sunan diğer cihazlarınıza kullanım gereksiniminizi ortadan kaldıran mükemmel bir air fryer modeli olarak tercih ediliyor.

Wiami Oven RA-011W Air Fryer Kullanışlı Mı?

Ocak, fırın, ızgara, gibi cihazların yapabildiği işleri tek başına ve daha az enerji ve kısa sürede gerçekleştirebilen Wiami Oven RA-011W Air Fryer, oldukça kullanışlı ve başarılı bir cihaz olarak görünüyor.

Ultra geniş kapasitesiyle tüm tavuğu ister kızartın, isterseniz restoran ve lokantalarda gördüğünüz yöntemi uygulayarak mis gibi tavuk çevirme pişirin. Wiami Oven RA-011W Air Fryer, tam bir iş kolik diyebiliyoruz. Hazırlayabildiği yemek yelpazesi o kadar geniş ki; birbirinden farklı tarzda mutfak kültürümüzde yer alan neredeyse tüm yemekleri pişirebilme potansiyeli mevcuttur.

Kalabalık ailelerin ve misafiri eksik olmayanların, çalışan kadınların, bebekli annelerin büyük bir oranda yükünü hafifletecek bu fritöz geleneksel fritöz ve ızgara gibi diğer mutfak aletlerinin yaptığı işi daha kısa sürede ve daha ekonomik biçimde hazırlıyor.

Bulaşık makinesinde yıkanan çıkarılabilir aksesuarları da sizi bulaşık yıkama külfetinden kurtarıyor ve uzun yıllar kullanıma uygun kaliteli ve kolay temizlenme özelliğine sahip olması nedeniyle uzun  süreli kullanım sağlayabiliyor.

Wiami Home Technology uygulaması ile zamanlayıcı kurabilir, pişirme programını uzaktan cep telefonu aracılığı ile başlatarak eve hazır yemeğin üzerine gelebilirsiniz. Uygulamada bulunan tarifleri kullanarak fritözünüzün sizin için hazırlayabileceği farklı yemekleri denetimleyerek damak tadınıza uygun farklı yemekleri menünüze ekleyebiliyorsunuz.

Wiami uygulamasında hazırlayacağınız 50 birbirinden farklı yemek tarifi bulunuyor ve bu tarifleri yapabilmek için gerekli malzemelerin miktarı ve hazırlık aşamaları detaylı bir şekilde anlatıldığı için pratik bir şekilde deneyebiliyorsunuz. Dünya ve Türk mutfağından seçilen bu eşsiz lezzetlerin tariflerini ve nasıl yapıldığını misafirleriniz büyük bir merakla size sorabilecek.

Wiami Oven RA-011W Air Fryer İyi Mi?

Öncelikle 12 Litrelik devasa hacmi sayesinde 8-10 kişilik yemeği bir çırpıda ve tek seferde hazırlayabilme potansiyeli ile yağsız ve kurumadan içini ve dışını istediğiniz gibi pişirme imkanı sunan bir airfryer olan Wiami Oven RA-011W Air Fryer, 1800 W gücündeki motoru sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak pişirebiliyor.

Dokunmatik ekran panelinde bulunan pişirme programları sayesinde patates, kırmızı et, tavuk, deniz mahsulleri, hamur işi gibi çeşitli yiyecekleri kolayca pişirip sofranıza getirebilirsiniz. Tüm bu işleri zahmetsizce yapabilen Wiami Oven RA-011W Air Fryer, bu programlar dışında cihazda bulunan zaman ve ısı ayarı ile tamamen kendi istediğiniz programları oluşturmaya elverişlidir.

Kutusunda ücretsiz şekilde sunulan aksesuarları sayesinde bir çok gıdayı daha efektif ve alternatifli şekilde hazırlayabiliyorsunuz. Dönen kızartma sepeti, tavuk çevirme işleminde kullanılan bıçaklar, 2 adet pişirme rafı ve fazla yağı biriktiren yağ tepsisi ile işlerinizi daha pratik bir hale getirmek için tasarlanan özel aksesuarlar olarak nitelendiriliyor.

Wiami Oven RA-011W Air Fryer Almaya Değer Mi?

Geleneksel mutfak kültürümüzde yer alan pilav, makarna, kavurma, tavuk kızartma, şiiş kebap ve daha nice sevilen ve çok tercih edilen yemeği rahatlıkla ve klasik fritöz ve yemek pişirme araçlarına nazaran daha kısa sürede ve sağlıklı pişirebilmesi bu sıcak hava fritözünü almaya değer cihazlar sınıfında üst sıralarda konumlanmasına neden oluyor.

Misafir geldiğinde hızlıca hazırladığınız kek hamurunu atın Wiami Oven RA-011W Air Fryer’ın kek kalıbı olarak ta kullanabileceğiniz yağ tepsisine dökerek otomatik pişirme ayarını tercih edip; siz misafirlerinizle sohbet ederken o sizin yerinize müthiş kabarmış kekinizi pişirsin. Tamamen yağsız kızartma ve ızgara yapmak için tasarlanan döner kızartma sepeti ve metal tepsiler çıtır çıtır patates kızartmaları ve tavuk kanatları yapmanıza yardımcı oluyor.

Anlatmakla bitmeyen özelliklere sahip Wiami Oven RA-011W Air Fryer, günümüz mutfağında her evde lazım olan bir airfryer modeli olup; yakın zamanda tüm mutfaklarda severek kullanılan bir cihaz haline gelebilir. Zaten kullanıma bağlı olarak enerjiden ve yağ kullanımından edeceğiniz kazançla cihaz yakın bir zaman zarfında size bedavaya gelmiş oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu