ElektronikMotorlu Araçlar

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer İyi Mi?

Bugünkü yazımıza konu olan Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularına en doğru ve tarafsız yanıtı vermeye çalışacağız.

Airfryer cihazları gün geçtikçe kadınlardan tarafından kabul gördükçe üretici firmalarda yeniliklerine devam ediyor. işte bu modellerden birisi de Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer.

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer 1550 W gücünde, 10.5 L hacme sahip Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer, airfryer teknolojisine hava buharı sistemini de ekleyerek yeni bir akım oluşturmayı deniyor. Yüksek hava basıncı ile 360 derece dönen sıcak havaya ilave olarak buharda ekleyerek hem yemeğin daha çabuk pişmesini sağlıyor hem de daha sağlıklı yemekler ortaya çıkarıyor.

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer, geniş hacmi ve ızgara, kızartma, hamur işi gibi farklı tarzlarda yemek hazırlamak için işinizi kolaylaştıracak tepsilere, parçalara sahip bir airfryer cihazı olarak tasarlanıyor. 200 derece sıcaklığa kadar çıkabilen Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer yemeklerinizi en kısa zaman diliminde hazırlamanıza yardımcı oluyor.
İzleme penceresi ile hazırlığın ne safhada olduğunuzu görebileceğiniz ön pencereye sahip Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer, otomatik hazır 7 programının yanında manuel kontrol sağlayabileceğiniz özellikleri de bünyesinde bulunduruyor. 1.5 L. su haznesi de bulunan cihaz işlevsel aparatları ile kolayca makinede yıkamaya müsaittir.

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer İyi Mi?

 

Hızla büyüyen sektörde yenilik yapan bir model olan Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer, gerek kapasitesi, gerek tasarımı ve özellikleri, gerekse buhar ilaveli pişirme imkanı sunmasıyla iyi bir cihaz değerlendirmesini hak ediyor. Zaman ayarlama yapılabilmesi güzel düşünülmüş.

Kendi istediğiniz gibi yemek pişirebilmek için sunulan sıcaklık ayarı ve zaman ayarlama seçeneği ile tam isteğinize uygun  Kullanımı pratik ve gayet basit olduğu için kutusunu açar açmaz kullanmaya başlanabilir.

Benmari işlevi görebilecek buharlı sistemi ile hem yemekleriniz ilk pişirdiği tazeliğini korurken balık buğulama gibi kışın çokça tüketilen ama kokusundan ötürü evde yapılmak istenmeyen yiyecekleri de bu sıcak hava fritözü ile kolayca yapabileceksiniz.

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Kızartma, ızgara tarzı beslenmeyi ve birde buharlı pişirilen yemekleri tercih edenleri buluşturan Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer almaya değer bir ürün diyebiliriz. Cihaz görünüş anlamında kaliteli ve özgün duruyor. 9 kg lık ağırlığı biraz fala olsa dahi fonksiyonel bir airfryer modeli olması bu dezavantajının önüne geçiyor.

Yazın meyve kurutarak, patlıcan, biber gibi sebzeler közleyip buzluğa kaldırmak için ideal bir cihazdır. Bu hazırlıkları yaparken yer arama, güneşe doğru konumlanma gibi sizi zor durumlarda bırakabilecek çevresel etkilere rest çekerek mutfağınızda kısa sürede ve pratik şekilde yapabiliyorsunuz.

Wiami ST-101 Buharlı 10.5 L Air Fryer, özellikle çalışan kadınların yemek yapmaktaki zorluklarını büyük oranda hafifleteceğine inandığımız bir airfryer modeli olup; fonksiyonelliği ile mikrodalga fırın, ızgara gibi tezgahtaki çoğu cihazı yerinden edeceğe benziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu