BilgisayarElektronik

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Airfryer üreten markalar içerisinde en çok satan ve tercih edilen Xiaomi markasının yüksek hava sirkülasyonu metodunu benimseyerek yiyecekler hazırlayan Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz Nasıl, İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri sorularına yanıt arayacağız.

Mutfakların olmazsa olmazı haline gelen, yağlı veya az yağlı kızartma, ızgara imkânı tanıyan airfryer cihazlarının çok tercih edilen bir modeli olarak karşımıza çıkan Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz, sağlıklı ve lezzetli gıdalar tüketmeniz için tasarlanıyor.

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz Nasıl, Özellikleri Neler?

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz, 1800 W motor gücü ile çalışan, az yağlı, yağsız pişirme, kızartma, kurutma işlevlerini yerine getirebiliyor. 7.5 L hazne kapasitesi sayesinde tavuktan ete, patatesten çeşitli sebzelere kadar birden çok yiyecek hazırlamak için üretiliyor.

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz, ısı ayarı ve zamanlayıcı özellikleri ile hazırlayacağınız yiyeceklerin pişme oranlarını ve ne zaman hangi ısıda hazırlamak istediğinize kendinizin karar verebilmesi için imkân tanıyor. Bunula beraber cihazda otomatik olarak var olan pişirme fonksiyonlarını kullanarak önceden belirlenmiş ısı ve zaman ayarlar ile tek tuşa basarak kısa sürede ve istediğiniz gibi pişen yemek hazırlama kolaylığının keyfini sürebilirsiniz.

6 kg ağırlığındaki Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz, mutfak tezgahında ergonomik dizaynı ile yer işgal etmiyor ve zarafetiyle mutfaktaki ankastre seti gibi cihazlarınızla uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Ocak, fırın gibi diğer eşyalara gereksinimi azaltan bu sıcak hava fritözü diğer eşyalarınızı kullanmayı ikinci ve zorunlu durumlarda tercih etmenize sebep oluyor.

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz,Ün iç aydınlatması ve izleme cam kapağı ile hem görsel açıdan farklılık oluşturuyor hem de bu kapak sayesinde hazırlayacağınız yiyeceklerin çıtırlık, sululuk, pişme seviyesi gibi konularda size ön fikir sunabiliyor.

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz cihazını alırken kararsızdım. Komşulardan, iş arkadaşlarımdan olumlu yönlendirmeler alsam dahi istediğim şekilde yiyecekler hazırlayıp  hazırlayamayacağı konusunda tereddütlerim vardı. Fakat ürünü alınca tüm öz yargılarım değişti.

Izgaradan, kızartmaya, balıktan tavuk kanadına istediğim tüm yiyecekleri nasıl istersem öyle pişirip hazırlıyor. Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz,ün kullanımı ve temizliği çok basit olduğu için zamanımın çoğunu mutfakta geçirmiyorum. Zamanlayıcısını ayarlayıp diğer ev işlerime bakıyorum. Nar gibi tavukları cam kapağından seyretmek çok iştah açıcı oluyor. Yemeler piştiğinde tüm ev halkın sabırsızlıkla bu fritözde pişen yemeği yemek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz İyi Mi, Alınır Mı?

Bir defa Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz çok özellikli bir cihaz olarak tercih sırasında ilklerde diyebiliriz. Birçok işi tek makinenin yapması yer açısından çok avantajlı. Kızartma sepeti ve haznesinin bulaşık makinesinde yıkanabilmesi Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz’ü kullanım ve temizlik açısından kolay bir şekle getiriyor.

Plastik gövdesi ve diğer aksamı kırılma ve deforme olmaya karşı dayanıklı şekilde imal edildiği içi uzun yıllar kullanıma elverişli hale geliyor. Xiaomi Hutt OA7 Air Fryer 7.5 Lt Fritöz, Xiaomi marka 2 yıl garanti sunarak ürününün arkasında olduğunu diğer ürünlerde olduğu gibi gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu