ElektronikMotorlu Araçlar

Xiaomi KitchenMi Air Fryer Nasıl, İyi Mi, Alınır Mı?

Mutfak aletlerinde yakaladığı başarısıyla zirveyi zorlayan Xiaomi markasının airfryer modeli Xiaomi KitchenMi Air Fryer Nasıl, İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri Neler? konulu yazımız sizlerle.

Hemen hemen tüm mutfaklarda yerini alan airfryer cihazlarından olan Xiaomi KitchenMi Air Fryer, birden fazla işi yapabilen bir cihaz olarak tasarlanıyor.

Xiaomi KitchenMi Air Fryer Nasıl, Özellikleri Neler?

Cihazımız 12 programlama özelliğine sahip hava sirkülasyonu metoduyla çalışan bir airfryer olarak tasarlanıyor. Yağsız ve az yağlı kızartma, pişirme, ızgara yapabilen Xiaomi KitchenMi Air Fryer, 1500 W gücündedir.

6 Lt hazne hacmi ile bütün bir tavuğu, tek seferde hazırlarken kurumadan kendi yağı ile hiç yağ kullanmadan yada isteğe bağlı az miktarda yağ kullanarak kızartabiliyor ve pişirebiliyor. Izgaralarınızı yağsız ve yakmadan ısı ayarı ve zamanlama ayarını kendiniz ayarlayarak hazırlarsınız. Bu sayede tam kendi istediğiniz gibi pişmiş yemekler yeme imkanınız olur.

Xiaomi KitchenMi Air Fryer, hazne önünde bulunan izleme penceresi ile yemeklerinizin nasıl ve ne oranda piştiğini yada kızardığını görebiliyorsunuz. Otomatik kapanma özelliğini ayarlayarak mutfakta beklemeye gerek kalmadan yiyecekleriniz hazır hale geliyor.

Xiaomi KitchenMi Air Fryer,i uygulamasını kullanarak uzaktan kontrol edebilir ve uygulamadaki yemek tarifleri ile farklı tatları deneyimleyebiliyorsunuz. Fırınlama, közleme, kavurma, ızgara gibi yiyecek çeşitlerini hava dolaşımı sistemi ile pişirebilen bu sıcak hava fritöz cihazı sağlıklı ürünlerle sofranızı daha başarılı ve iştahla yiyebileceğiniz yemeklerle donatıyor.

Xiaomi KitchenMi Air Fryer Kullanıcı Yorumları

İlk airfryerim biraz küçük hacimli olduğu için tek seferde tüm tavuk gibi hacimli gıdaları hazırlayamıyordum. Biraz araştırmadan methini duyduğum ve araştırmalarım sonucu Xiaomi KitchenMi Air Fryer almaya karar verdim. Otomatik kapanma özelliği ve zamanlayıcısı çok işlevsel.

Önceden hazırlık yapmadan buzlukta bulunan gıdaları çıkarıp çözdürüyorum. Değişik soslar yapmayı seven birisi olarak soslayıp Xiaomi KitchenMi Air Fryer’e atıyorum. Ben ev işlerini yaparken, Xiaomi KitchenMi Air Fryer’de soframa sunacağım lezzetli ve sağlıklı yemekleri kolay ve zahmetsiz bir şekilde kısa bir sürede hazırlıyor.

Misafirin gelmesi için artık önceden haber edinmeme gerek kalmıyor. Bu fritöz o kadar çabuk ve pratik yemek hazırlama fonksiyonuna sahip ki; pişireceğim yemeğin malzemelerini hazneye atıp otomatik programlardan hazırlayacağım yiyeceğe uygun olanını seçiyorum. Gerisini o kendi başına hallederek kendi yağında yemekler pişirerek soframa getirme imkanı tanıyor.

Xiaomi KitchenMi Air Fryer İyi Mi, Alınır Mı?

Xiaomi KitchenMi Air Fryer, geniş hacimli ve yağsız yada az yağlı bir şekilde sebzeden beyaz ete, pasta börekten kırmızı ete kadar hemen hemen her gıdayı harika bir şekilde hazırlayabiliyor. Ön tarafında bulunan cam penceresi ile yemeğinizi görüp istediğiniz zaman müdahale edebilme kolaylığı sağlıyor.

İndirim marketlerde yada alışveriş sitelerinde kampanyalı olarak satılabildiği için alım yapmadan önce araştırma yapmanız lehinize olacaktır. Xiaomi KitchenMi Air Fryer, birden fazla yemek hazırlama yöntemi içerdiğinden tercih edilebilir bir ürün olarak değerlendiriyoruz.

Cihazın ilk kullanım esnasında itibaren kolay kullanım imkanı sunan kontrol paneli ile kolayca alışabileceğiniz yönetim sistemi sayesinde yemek yapmak artık kimse için gözünde büyütecek kadar yorucu bir iş olmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu