BilgisayarElektronik

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Çin’in elektronik eşya devi ve dünyada ve ülkemizde kabul gören üreticilerinden Xiaomi şirketinin ürettiği küçük ebatları ile tercih sebebi Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumlarını içeren yazımızla karşınızdayız.

 Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, Xiaomi tarafından üretilen hava sirkülasyonu prensipli yağsız pişirme ve kızartma fritözüdür. Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, yiyecekleri çok az yağ kullanarak pişirmeye olanak tanıyor. Bu özelliğinden dolayı özellikle sağlıklı yemek pişirmeyi tercih edenler için tercih sebebi oluyor.

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, 3.5 litrelik kapasitesi sayesinde çekirdek aile diye tabir edilen evlerin kızartma ve pişirme ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kapasiteye sahiptir.

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt Nasıl, Alınır Mı?

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, akıllı özelliklerinin sayesinde kullanımı kolay ve eğlenceli bir yapıya sahip bulunuyor. Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, Xiaomi’nin mobil uygulaması vasıtasıyla kontrol edilebiliyor ve bu uygulama sayesinde pişirme süresi ve sıcaklık ayarları kolayca kullanıcı tarafından yapılabiliyor.

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt üzerinde bulunan dokunmatik bir ekrana sahiptir ve bu ekran üzerinden de uygulamada olduğu gibi cihazın ayarları değiştirilebiliyor. Otomatik programların haricinde kendi istediğiniz sıcaklık ve zaman ayarını yaparak tam istediğiniz gibi pişecek yemekleri bu fonksiyonu sayesinde hazırlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt Özellikleri

 • Marka: Xiaomi Mi
 • Modeli: Smart 3.5 Lt
 • Cinsi: Akıllı fritöz
 • Ekran: OLED ekran
 • Cihaz Dili: Çoklu Dil
 • Güç: 1500W
 • Kapasite: 3.5 Lt
 • WiFi Bağlantısı: Var
 • Sıcaklık: 40-200 ºC
 • Izgara: Var
 • Voltaj: 220-240V / 50-60Hz
 • Boyutlar: 33,5 x 25,2 x 30,4 cm
 • Renk: Beyaz
 • Uygulama Dili: Çoklu Dil Seçeneği

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, 1500 W gücünde bir ısıtıcıya sahip olup yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirebiliyor. Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt içindeki yiyecekleri pişirmek için 360 derece dönüyor. Kızartma ve pişirme işi için sepeti vardır. Sepet, yiyeceklerin hava akışı sayesinde eşit bir şekilde pişmesini sağlıyor. Cihazın içinde bulunan istenildiği zaman çıkarılabilen tava, yağ ve yiyecek artıklarını toplamak için kolayca çıkarılabiliyor. Bu özelliği ile de temizliği oldukça basitleşiyor.

 

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, farklı pişirme yetisine sahip olmakla birlikte ve bu fonksiyonlar sayesinde farklı yiyeceklerin pişirme ve kızartma işlemini kolay hale getiriyor. Örneklendirecek olursak, makinenin patates kızartması fonksiyonu patatesleri mükemmel bir şekilde kızartırken; tavuk pişirme fonksiyonu da tavukların yağsız çıtır çıtır bir şekilde pişmesini sağlıyor.

Sağlıklı yemek pişirmeyi hedefleyenlerin büyük yardımcısı olacak konumdaki Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt, akıllı özellikleri, basit temizliği, kolay kullanımı ve farklı pişirme fonksiyonları sayesinde çoğu yiyeceği lezzetli ve sağlıklı pişirmeye elverişli şekilde üretiliyor.

Yağsız ve az yağlı yemek yapabilme tercihleri sunan bu sıcak hava fritözü balık, kızartma gibi sevilmeyen kokusu olan yiyecekleri minimum seviyede koku oluşturup pişirdiğinden bu tarz yiyecekleri daha sık pişirmenizde yardımcı olabiliyor.

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt çok fonksiyonlu bir cihaz. Fiyatı da gayet makul. Anneme anneler günü hediyesi olarak almıştım. Kendisi gayet memnun. Özellikle temizlik konusunda çok rahatım diyor. Bulaşık makinesinde, kolayca çıkan aparatları tertemiz oluyor. Enfes kızartmalar ve sebzeler hazırlayabiliyoruz.

Kalabalık olmayan aileler için yeterli hacme sahip Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 Lt daha önce neden almadık sorusunu sıklıkla sorduran  özellikleri ile annemin mutfağının vazgeçilmezi haline geldi. Fazla yağın zararlarının farkında olan bir aile olarak bu fritözün hazırladığı az yağlı ve tamamen yağsız yiyecekler ile sağlıklı ve daha lezzetli beslenmiş oluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu