BilgisayarElektronik

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ünlü Elektronik devi Xioami markasının en çok satan akıllı robot süpürge modeli olan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri konu başlıklarını içeren yazımızla Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge hakkında bilgiler aktaracağız.

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden Xiaomi firmasının yeni nesil akıllı robot cihazı olan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge, zarif tasarımı ve şıklığıyla göz dolduran bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Nasıldır, Özellikleri Neler?

Sert zeminde kullanılabilen ve süpürme ve mob özelliği bulunan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge, 46 W gücüne sahiptir. 4000 pa emiş gücüyle çalıştığı alanda toz bırakmaz. Li-ion pilleri sayesinde ortalama 240 metre kare alanı temizliyor. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge mobil uygulaması vasıtasıyla otomatik programlanabiliyor.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge,16 adet sensöre sahip olduğu için kısa bir zamanda haritalandırma yaparak sonraki temizlik işleri için hafızaya mekân kaydı yapabilmektedir. Ayrıca 550 ml toz haznesi ve 200 ml su haznesi olan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge, Türkçe bildirim yapma özelliğine sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

Herkes tarafından bilinen bir internet alışveriş sitesinden araştırarak iş yerim için aldım. İşim gereği çalıştığımız mekânda toz, çay lekesi vb. kirlilik çok olmakta. Bu soruna çözüm olabilecek bir ürün lazımdı ve aradığım çözümü Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge de bulduk. Farklı markaların modellerine baksak bile Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge diğer ürünlerine bakarak daha kullanışlı ve yorumlar bakımından daha başarılı bir cihaz olarak değerlendirildiği için tercih sebebimiz oldu.

Sessiz çalışması iş yerinde önemli bir artı bizim için. Kısa bir sürede haritayı hafızasına kaydetti. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge, uygulaması sayesinde emiş gücünü kontrol etmeme olanak sağlıyor. Fiyat konusunda da gayet makul bir fiyata aldığımı söyleyebilirim.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge Alınır Mı?

Orta sınıf olarak değerlendirebileceğimiz bir cihaz olan Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge, emsallerine kıyasla gayet makul bir ürün diyebiliriz. Sessiz çalışması, yüksek emiş. Gücü, akıllı programlama, hızlı haritalandırma özellikleri sayesinde albenisi yüksek bir ürün. Xiaomi kalitesi ile üretilen Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Robot Süpürge, fiyat/ performans olarak üst seviyede nitelendirilebilir.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge, kalitesiyle benzerlerine nazaran iyi bir konumda yer alıyor. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mop 2 Ultra Robot Süpürge, fiyat/performans olarak bakıldığında ise dünyada ve ülkemizde de tanınan bir elektronik bir cihaz markasının modeli olmasına bakarak gayet uygun bir fiyata bulunabilecek bir üründür.

Kimi zaman meşhur alış veriş sitelerinin kampanya dönemlerinde kimi zaman ise Bim, A101, Şok gibi indirim marketlerin aktüel ürünleri arasında yer alıyor ve normal satış fiyatının bir hayli altında satılıyor. Bu dönemleri ve kampanyalı satışları bekleyerek ekstra avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu