Elektronik

Xiaomi Redmi 12C Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri ve Özellikleri

Ülkemizde çok satılan telefon markalarından birisi olan Xioami markasının uygun fiyatlı ve Vergi indirimine uygun telefon modeli olanXiaomi Redmi 12C akıllı cep telefonu Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Konularını içeren yazımızla karşınızdayız.

Büyük küçük herkesin kullandığı ve zaruret haline gelen, iletişimin en büyük öğelerinden birisi olan cep telefonları hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Oyun oynamak, film izlemek, ödev yapmak gibi birçok gündelik aktiviteyi gerçekleştirmemize bize yardımcı olur. İyi bir marka telefon almanın çeşitli kriterleri olmalıdır. Kısa sürede şarj olma, darbelere dayanıklılık, işlem hızı gibi faktörleri içeren bir telefon modeli olan Redmi 12C birçok özelliği ile benzerlerin arasından öne çıkan bir akıllı cep telefonudur.

Xiaomi Redmi 12C Nasıl ?

HD+ ekran çözünürlüğüne sahip olan Redmi 12C video seyrederken size takılma, donma yaşatmaz. 5000 mAh gücündeki bataryası uzun süreli işlemler için oldukça yeterli enerji sağlayabilmektedir. Ortalama 13 saat oyun oynamak için pil kapasitesine sahiptir. 50 Mp kamera çözünürlüğü sayesinde net ve kaliteli fotoğraflar çekebiliyor. En özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için en büyük yardımcınız olabilir. Ekran yenileme hızı 60 Hz olduğundan donma, kasma problemi yaşamazsınız. Redmi 12C benzer özellik taşıyan telefonlara göre uygun fiyatı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Üretimi Türkiye’de yapılan 4 Gb ön belleğe sahip bu akıllı telefon ile birçok işlemi rahat ve hızlıca yapabilirsiniz. 8 çekirdeği sayesinde jet hızı ile verdiğiniz komutu yerine getirir. İnternette gezinti yaparken zorluk çekmezsiniz. Redmi 12C akıllı cep telefonu devlet tarafından üniversite öğrencilerine tanına vergi indirimi kriterlerine uygun bir cep telefonu modeli olduğu için son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir. 2023 yılında üretilen bu akıllı telefon gençler tarafından uygun fiyatı ve özellikleri ile tercih sebebi oluyor.

Xiaomi Redmi 12C  Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6,71 inch.
  • Dahili Hafıza: 128 GB.
  • Mobil Ram Boyutu (GB): 4 GB.
  • Pil Gücü: 5000 mAh.
  • Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz.
  • Kamera Çözünürlük: 50 MP.
  • Suya Dayanıklılık: Yok.
  • İşlemci Hızı: 2 GHz.
  • Çift Hat: Var
  • Çekirdek: 8

Xiaomi Redmi 12C Kullanıcı Yorumları

Fiyatına kıyasla özellikleri fazla olup işimi görüyor. Devletin yaptığı vergi indirimini duyup bu cihazı bir internet sitesinden faturalı olarak aldım. Gayet memnunum. Şarjı uzun süre beni idare ediyor. Oyun oynuyor, Video bakıyorum ve yine de akşama kadar bataryası bitmiyor. Isınma sorunu biraz olsa da çok telefonun performansına etki etmiyor. Redmi 12C Fiyat / performans ürünü desek yeridir. Almak isteyenler kesinlikle gözden geçirmelidir.

Xiaomi Redmi 12C Alınır Mı?

Gayet uygun fiyatlı bir akıllı cep telefonu modeli olan Xiaomi Redmi 12C performansı ile ön plana çıkıyor. Gençlerin tercih ettiği bu telefon vergi indirimi süresincew en çok satan cep telefonları arasında üst sıralarda yer alıyor. Düşme, çarpma gibi istenmeyen olaylara karşı dayanıklılığını kullanıcılar epeyce övmektedir. İndirim market zincirlerinde kampanya dönemine rast gelirseniz daha da düşük fiyatlara temin edebilirsiniz.

Başa dön tuşu