BilgisayarElektronik

Xiaomi Upany 6.5 L XXL Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Bu yazımızda sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmak için tasarlanan Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz İyi Mi, Nasıl? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları gibi sıklıkla merak edilen soruları yanıtlayarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz klasik fritözlere göre %85 oranında daha az yağ kullanarak hazırlanacak yiyeceklerin kendi tadını koruyarak hazırlanmasını ilke edinen bir airfryer modelidir.

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Nasıl, Teknik Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, 80 ila 200 derece sıcaklıklar arasında ısının 1800 W gücündeki motoru ile yüksek hava basıncı yöntemiyle az yağlı veya yağsız şekilde sağlıklı yemekler hazırlayabilmeniz için üretiliyor. Karides, balık, sosis, köfte ve daha çok çeşit yiyeceği 6 farklı programı ile hazırlayabiliyorsunuz. Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, dokunmatik kontrol paneli üzerinde bulunan tuşlarla kontrol işlemi yapabilirsiniz.

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, 1.4 kg kapasiteli haznesine ortalama bir tüm tavuk yerleştirilecek şekildeki kapasite ile  kare olarak tasarlanmıştır. Bu da hazne kullanım kapasitesinin artmasında pozitif etkendir. Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz’de bulunan zaman ayarlama modu ile yemeği tek başına hazırlama, isterseniz otomatik başlama ve otomatik sonlanma gibi seçenekleri mutfakta olmadığınız vakitlerde de sizin herhangi bir müdahaleniz olmadan hazırlama imkanı tanıyor.

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Kullanıcı Yorumları

 

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, severek isteyerek aldığım bir fritöz. Nedenine gelecek olursak alışveriş için dışarı çıkmadan evvel programlama yapıyorum ve eve döndüğümde mis gibi kokan, nar gibi kendi yağında ve suyunda kızarmış tüm piliçler, kanatlar ve istediğim her yemek hazır olmuş oluyor.

Zaman sıkıntısı yaşayanların can simidi olabilecek şekilde tasarlanması en büyük pozitif tarafı olarak dikkat çekiyor. Siz diğer işlerinizle ilgilenirken bu sıcak hava fritözü sizin yerinize tüm yemek pişirme işlemini tek başına yaparak size sadece masaya getirme işini bırakıyor.

Bulaşık makinesinde yıkanan aparatlara sahip olduğu için temizliği de dert değil. Sofrayı topladıktan sonra atıyorum makineye bakıyorum kahve keyfime. Özellikle ve özellikle çalışan kadınlara muhakkak almalarını tavsiye ediyorum. Yazın meyve kurutma özelliği ile her çeşit meyveyi ve sebzeyi kolayca kurutup kışa hazırlık yapabiliyorum. Kapya biber, patlıcan közleme gibi çok tükettiğimiz yiyecekleri bu cihaz sayesinde hazırlayarak  derin dondurucum kışa hazır halde girebiliyorum

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Isıtma, sebze meyve kurutma seçenekleri iyi düşünülmüş özellikleri olarak öne çıkıyor. Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz’in kara haznesi ve yanmaz zeminli tavası kullanım kolaylığı imkânı tanıyor. Boyutlarının küçük olması tezgâhta yer kaplama açısından ideal.

Kullanılan malzemenin kalitesi kendini belli ediyor. Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, kaliteli malzeme kullanımından kaynaklı bulaşık makinesi ve elde yıkamaya gayet elverişli olduğu için ekstra opsiyon tanımış oluyor.

Xiaomi Upany XXL Air Fryer Fritöz, zaten kalitesi ile ön plana çıkan marka Xioami markasının 2 yıl garantisi ile daha cazip hale gelmiş oluyor. E-ticaret sitelerinin neredeyse hepsinde çok satılanlar listesinde ilk onda muhakkak olan bu fritöz mutfaklardaki teknolojik devrimin en büyük öznesi olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu