AirfryerElektronik

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

İsmini sıkça duyduğumuz air fryer modeli Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? soruları ile Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritözü tanımaya çalışacağız.

Mutfakların vazgeçilmez cihazı olup; her mutfakta yerini almaya başlayan sıcak hava fritözlerinin ”Yağ yok, Sorun Yok” sloganı ile satışa sunulan Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, etkili pişirme yöntemi ile farkını ortaya koyuyor.

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

7 kat daha fazla ve hızlı sıcak hava dolaşımı sistemiyle %30 pişirme verimliliği sağlayan Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, yiyeceklerinizin içindeki nemi hapsederek yüzde doksanlara varan daha az yağ tüketimi ile sizlere sağlıklı ve hafif yiyecekler hazırlama imkanı sunuyor.

5 Litrelik hazne kapasitesiyle 4-5 kişilik yemek hazırlanabilen bir air fryer modeli olan Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, akıllı tasarımı ile benzerlerine nazaran 4/1 oranında da yerden tasarruf sağlıyor. Dijital kontrol panelinde hazır bulunan 11 otomatik hazırlama seçeneği her bir tuşa ayrı olarak tanımlanmış ve her tuşa karşılık gelen sıcaklık ve zamanla eşleşerek tek dokunuşla tavuk, biftek, balık pizza vb. yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, mutfakta yemek yapmayı sıkıcı ve gürültülü bulanlar için geliştirdiği SüperDenoise teknolojisi ve diğer özellikleri sayesinde eğlenceli bir işe dönüştürüyor. SüperDenoise teknolojisi cihazın çıkarttığı ses seviyesini 48 dB şiddetine kadar düşürerek farkını ortaya koyuyor.

Sıcak tutma, ön ısıtma, buz çözme gibi özellikleri de bulunan bu cihazı uygulama ve ses ile kontrol etme imkanınız da mevcuttur. Böylelikle yemek hazırlarken mutfakta bekleme zorunluluğunuz ortadan kalkmış oluyor. Siz içeride keyfinize bakarken Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz sessiz bir şekilde yemeğinizi hazırlayıp bitince sizi sesli yada uygulama üzerinden bilgilendirme yapabiliyor.

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Teknolojinin geliştirdiği yenilikleri kendisinde fazlasıyla görebileceğiniz Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, Alexa, Google Asistan, My Smart+ gibi uygulamaları desteklendiği ülkelerde kullanılması bu sıcak hava fritözü için iyi bir air fryer modeli demekte zorlanmıyoruz.

Sepeti ve ızgara tabanı bulaşık makinesinde çok kolay ve temiz bir şekilde yıkanabiliyor. İstediğiniz yemeği yanmadan ve yapışmadan yapabileceğiniz kalitede üretilen malzemeleri uzun kullanım için gayet uygundur. Kullanım kılavuzundaki gerekleri yerine getirerek bu işlevini yerine getirmek çok kolay olacaktır.

Akıllı fritözün geçmişe dönük ıs ayarı, pişirme süresi, hazır uyarısı gibi çok işe yarayabilecek özellikleri sayesinde yemek pişirmeyi bir etkinlik havasına sokması kadınların bu zor işleri yapmasında motivasyon kaynağı olabilmektedir.

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Yasomi Y22 5 L Air Fryer Fritöz, bir air fyerden çok teknolojik bir yenilik tanımını fazlası ile hak ediyor. Uygulama ile kontrol, sesli komut, beğendiğiniz yemek tariflerini ve cihaz ayarını kayıt gibi bir sürü yeniliği içeren özellikleriyle kesinlikle almaya değer bir cihaz olarak görülüyor.

Çeşitli kültürlere ait yemek tariflerini bulabileceğiniz uygulamasında hiç tatmadığınız yemek tariflerini bulabilir, ailenize ve diğer sevdiklerinize farklı tatlar sunarak onlara hem görsel şölen hem de gözlerine hitap edecek gastronomi fuarı formatında sofralar kurabilirsiniz.

Bu akıllı fritözün sessiz çalışması, kısa sürede ve sağlıklı yiyecekler pişirebilmesi, sağladığı enerji ve yağ tasarrufu ile mutfaklarda kendine yer edeceği konusu şüphe götürmez bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Bütün bir tavuğu haznesinde tek seferde pişirebilecek hacme sahip bu yağsız akıllı fritöz ile yemek yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu