AirfryerElektronik

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer İyi Mi?

Bugün incelemek için seçtiğimiz model olan Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer’i İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? sorularını sorarak sizlerle bilgi paylaşmaya çalışacağız.

Dış görünüşü ile modern ve havalı bir airfryer modeli olduğunu gösteren Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer, pişirdiği sağlıklı ve lezzetli yemeklerle en kibar yardımcınız olarak gözünüzün önünden ayırmak istemeyeceğiniz bir cihaz olacak.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer, 4.5 L kapasiteli, 1500 W gücünde yağsız ve çok az yağ ile sağlıklı yemekler hazırlamayı amaç eden bir air fryer cihazı olarak üretiliyor. Ürünün kızartma, ızgara, közleme, pişirme gibi tercih edeceğiniz doğrultuda yemek yapabilme kabiliyeti mevcuttur.

Hazne içinde 360 derece dolaşan sıcak havanın dışı çıtır ve kıtır, içi yumuşacık ve pişkin yemekler pişirmesine sebep olan özelliği ile her tarafı aynı oranda pişmiş yemek yemenin tadını deneyimleyebiliyorsunuz.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer, otomatik tek tuşa dokunarak yemek yapabilme özelliğinin yanı sıra, 80-200 derece arasında ve 0-60 dakika zaman aralığı içerisinde istediğiniz ayarı seçerek kendi kontrolünüzde yemek yapma imkanı sunabiliyor.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer’in temizliği çok kolay. Yapışman enstrümanları yumuşak bir sünger ile ovalamadan durulama tarzı bir temizli ile rahatça temizlenebiliyor.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer’in başka bir özelliği ise hazırladığınız yemeği belli bir süre sıcak tutabiliyor olmasıdır. 99 dakika boyunca yaptığınız tavuk kanadı, ızgara, balık ve deniz ürünlerini sabit 73 derece sıcaklıkta tutarak; sıcak ve lezzetinden uzaklaşmadan servise hazır halde bekletebiliyor.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer İyi Mi?

Cihazın görsel tasarımı tam anlamıyla mükemmel dizayn edilmiş. Keskin hatları ve modern görünümü ile ankastre setlerine güzel uyum sağlayabilecek bir cihaz. Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer, Wi-Fi bağlantısı ile TUYA uygulamasına bağlanabiliyor.

Bu özelliği ile cihazınızı uzaktan cep telefonu aracılığı ile komut vermenin kolaylığını yaşıyorsunuz. İster mutfakta, ister diğer odalarda isterseniz de ev dışında olmanız gereken hallerde cep telefonunuzdaki uygulamayı kullanıp önceden pişirmek istediğiniz gıdaları hazne içerisinde bırakarak bir tuşa basmanızla birlikte uzaktan pişirme işleminizi başlatabilirsiniz. Siz eve gelene kadar geçen sürede yemeğiniz hazır olarak sizi bekliyor olacaktır.

Yine uygulama içerisinde yer alan farklı farklı metotlar kullanarak pişirebileceğiniz yemek tarifleri ile sofranızı zenginleştirebilir ve değişik kültürlere has yemekleri tatma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yaklaşık 4 kişilik bir ailenin ve misafirlerinin yiyeceği  porsiyonda yemeği kısa bir sürede tek seferde hazırlayabilecek kapasitesi olan Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer’in tek eksiği parçalarının bulaşık makinesinde yıkanamıyor olması olarak düşünülebilir.

Yasomi Y45 4.5 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi cihazın görünümü gerçekten muazzam. E-ticaret sitelerinde ve indirim marketlerde yapılan kampanyalardan uygun fiyata alınabildiği vakit diğer kullanıcı yorumlarında olduğu gibi tam bir fiyat/performans ürünü olarak almaya değer bir airfryer modeli olarak görüyoruz.

Çalışan kadınların ve misafir ağırlama konusunda yemek pişirirken zorlanan ev hanımlarının bu estetik görünümlü ve şık dizayn edilmiş hava fritözünü kullanarak kendilerine nasıl bir ayrıcalık tanıdığını görmeleri için bir kez bile denemeleri şarttır.

Kullanım kolaylığı ve sunduğu pratikliğini yanı sıra mini fırın, kızarma makinesi, gril gibi cihazlara gerek duymadan bu cihazların yapabileceği yemekleri ve diğer çeşitleri kısa sürede ve tam istediği ölçüde  pişirebilme fonksiyonuna sahip bu hava fritözü ile yapabilmeni keyfini çıkarabileceklerdir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu