BilgisayarElektronik

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz İyi Mi?

Yasomi Markasının tartılı airfryer modeli olan Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz İyi Mi? başlığını konu alan yazımızda Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında bilgiler aktaracağız.

İstanbul merkezli Yasomi’nin en yeni ve diğer airfryer modellerinden farklı özellikler sunan Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz, Türkiye’de ilk tartı özellikli airfryer’ı üreterek piyasaya arz etmiş bulunuyor. Bu sıcak hava fritözünü diğerlerinden ayıran özelliği ise cihaz üzerinde bulunan yemeklerin ölçüsünü ayarlamanız için tasarlanmış terazisidir.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz, kısa sürede 60-200 derece sıcaklıkta içi yumuşak dışı çıtır çıtır yiyecekler hazırlamak için yüksek basınçlı hava akımı sistemi prensibini önceleyerek yiyecekleri kurutmadan kendi yağı ve suyu ile pişirebilmek üzere üretilmiş bir yağsız fritöz modelidir. Ürünün dijital ekranı kullanım kolaylığı sağlıyor.

1700 W gücündeki cihaz zamanlayıcısı ve 8 adet yemek pişirme programı ile 4 – 5 porsiyon yemeği rahatlıkla hazırlayabilir. Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz, 5,7 – 6 Lt hazne kapasitesiyle ortalama bir ailenin yemek pişirme işini kolayca halledebiliyor.

Çıkarılabilir haznesi Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz’ün temizliğini kolaylaştırdığı gibi bulaşık makinesinde de yıkama imkânı sağlıyor. Akıllı zamanlayıcısı sayesinde yemek yaparken mutfakta beklemenize gerek kalmıyor. Siz diğer işlerinizi yaparken Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz yemeğinizi sizin için sessiz bir şekilde hazırlıyor.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz’ün en dikkat çekici özelliği ise özellikleri üzerinde yer alan tartısıdır. Bu tartı sayesinde Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz’de hazırlayacağınız yiyecekleri ölçülü ve orantılı bir şekilde belirlemenize yardımcı oluyor bu sayede istediğini kıvamda, istediğiniz miktarda yiyecekler pişirebiliyor olacaksınız.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz Kullanıcı Yorumları

Yasomi markasını ilk duyduğumda Çin malı kalitesiz bir ürün çağrışımı oldu bende. Ufak bir araştırmadan sonra yerli bir ürün olduğunu öğrenip almaya karar verdim ve iyiki almışım dediğim ender ürünlerden birisi oldu.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz, çok kibar ve ergonomik bir şekilde tasarlanmış. Kaba ve çok yer kaplayan bir ürün değil kesinlikle. Çoğu üründe olmayan tartı özelliği hazırlayacağım yemekleri tam ölçüsünde yapmamı sağlıyor.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz benim gibi yemek tariflerinden ölçülü ve kıvamlı yemek hazırlamayı sevenler için gerçekten çok büyük bir kolaylık içeriyor. Diyetisyenlerinin hazırladığı listeye uymak isteyen hem cinslerime de şiddetle tavsiye edebilirim.

Sağlıksız, nasıl ve hangi şartlarda hazırlandığı belli olmayan çocuklarımın severek yediği cipsleri, hamburgerleri ve daha bir çok atıştırmalıkları kendi kontrolüm altında hazırlamanın verdiği keyif ve gönül rahatlığı ile yedirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz İyi Mi?

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz’ün tercih sebeplerinin başında cihaz üzerinde bulunan tartısı geliyor. Kullandığı malzemenin israf olmasını istemeyenler için büyük bir artı. Küçük ebatları ve mutfak dekorlarına uyabilecek görünümü ve şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Enerji sarfiyatı düşük ve yağsız kızartma ve pişirme yapabilmesi, zamanlayıcı özelliği ile sizi işlem gerçekleştirirken mutfağa hapsetmemesi güzel düşünülmüş ve size fayda saylayan başlıca fonksiyonlarıdır.

Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz her evin ihtiyacı olan airfryer cihazları içerisinden uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün olarak alınabilir cihazlar kategorisinde yer alıyor. Hafif yemek hazırlamak isteyenlerin tercih listelerine almalarını önerebileceğimiz Yasomi Y55 Tartı Özellikli Airfryer Fritöz, fiyatı ve performansı ile hem bütçenize hem de mutfağınıza uyguluk yönünden muazzam bir ürün olarak beğeninize sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu