ElektronikMotorlu Araçlar

Yasomi Y77 XXL 7 Lt Buharlı Airfryer İyi Mi?

Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularına yanıt vererek Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Teknoloji her yerde olduğu gibi mutfaklarda da kendini yoğun bir şekilde airfryer cihazları aracılığıyla hissettirmeye devam ediyor. Yazımızda bu cihaz modellerinden birisi olan Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer’i yakından tanıtmaya çalışacağız.

Yasomi Y77 XXL 7 Lt Buharlı Airfryer Kullanışlı Mı?

Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer, 7 Lt’lik XXl büyüklükte bir cihaz olarak hacmi ile dikkat çekiyor. Az yağlı yada yağsız kızartma, fırınlama, közleme yapabilecek şekilde üretilen Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer ile sağlıklı ve besin değerleri azalmadan yiyecek hazırlamak çok basit hale geliyor.

Buhar modunun bulunması Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer benzer modellere oranla daha avantajlı kılıyor. Buharla yiyeceklerin içlerine kadar girebilen sıcaklık sebebiyle hem kısa zamanda sonuç alınıp; hem de yiyeceklerin sağlıklı ve daha iyi pişmesine olanak sunuyor.

Otomatik hazır programları vesilesiyle hazırladığınız gıdayı cihaza yerleştirip tek duşa dokunmak marifeti ile pişirme yada kızarma gibi işlemlere başlayabiliyorsunuz. Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer, kontrolü elinde bırakmak istemeyenleri de düşünüp manuel ısı ve zaman ayarlama özelliklerini de bünyesinde barındıran bir airfryer modeli olarak piyasaya arz olmuştur.

Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer’in yiyecek hazırlandıktan sonra yıkama zahmeti çok olmuyor. Çünkü kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmış sepet, tepsi, kapak gibi aletleri bulaşık makinesinde diğer bulaşıklarınız ile beraber tertemiz yıkanabilir; böylelikle zamanınızı ve enerjinizi başka işlere yönlendirebilirsiniz.

Yasomi Y77 XXL 7 Lt Buharlı Airfryer İyi Mi?

Cihazı kullananların deneyimlediklerini aktardıkları platformda cihazın iyi olduğu fakat boyutlarının büyüklüğü nedeniyle rahatsızlık duyduklarını aktaran kullanıcı yorumu ile karşılaştık. Bu durumun Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer’in hazne kapasitesinden kaynaklandığını düşünmekteyiz.

Bu sıcak hava fritözünü deneyimleyen çoğu kişinin ortak düşüncesi geniş hacminin çok yer kaplamasına bakarak artı bir avantaj olduğu yönünde. Bütün bir tavuğu tek seferde ve kısa sürede kızartıp sofraya getirebilmek için kullanılan fritözün haznesinin haliyle büyük olması gerekeceğinden gayet makul ölçülere sahip görüşündeyiz.

Çok amaçlı kullanım sunan bu sıcak hava fritözü sıcak hava akışı teknolojisi ile pişirdiği yemelerde yağ kullanmaya gerek kalmadan yada isteğe bağlı az miktarda yağ ile pişirdiği yemeklerdeki gıdaların az yağ yada hiç yağ çekmeden pişirebilmesine olanak tanıyor.

Yasomi Y77 XXL 7 Lt Buharlı Airfryer Almaya Değer Mi?

Cihaz büyük bir kapasiteye sahip oluşuyla kalabalık ve yemek kültürü geniş olan aileler için almaya değer bir model olarak görünmekte. Yasomi Y77 Xxl 7 Lt Buharlı Airfryer, markanın diğer modelleri gibi çok tutulan ve tercih edilen bir cihazı durumundadır. Buhar takviyesi pasta, börek, kek ve diğer gıdaları hazırlarken zamandan ve enerjiden büyük kazançlar sağlayabilmenizin önünü açıyor.

Evde balık kızartması yapmak isteyip, mutfağa odalara hatta ve hatta komşu dairelere bile ulaşabilen sevilmeyen kokusunu hissetmek istemeyenler için bu fritöz tam iş görebilecek bir cihaz olabiliyor. Çok ama çok az bir kokusu olan balık kızartmasını daha sağlıklı ve daha kısa sürede pişirerek sofralarımıza getirebilmemize yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu