AirfryerElektronik

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Bugünkü yazımızda sıcak hava akımı yöntemini kullanarak yemek hazırlayan Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? konuları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Yasomi markasının adından söz ettiren air fryer markası Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz, çift haznesi ve kullanım kolaylığı ile ilgileri üzerinde topluyor. Pratik yemek pişirme ve kısa sürede hazırlama fırsatını bu yağsız fritöz ile yakalayabilirsiniz.

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz, 2850 W dev gücü, toplamda 8 L hacme sahip çift haznesi ile aynı anda iki farklı yemeği tek seferde kokuları, tatları birbirine karıştırmadan pişirebilme özelilerine sahip bir model olarak üretiliyor.

Güçlü çift motoruyla kızartma, pasta börek, kavurma, fırınlama gibi zorlu yemekleri rahatlıkla ve kısa sürede yapabilen Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz, homojen pişirme fonksiyonu sayesinde altı üstü eşit ve istediğiniz şekilde pişirmek için özel olarak tasarlanmıştır. İki haznesinde ister aynı ürünü fazla porsiyonlar için pişirmeyi deneyin, isterseniz farklı yemekler hazırlayarak hazırlık sürenizi yarıdan daha az bir zamanda tamamlayın.

Yağsız ve az yağlı yemek pişirebilen Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz, sağlık ve lezzeti bir arada sunarak hem damak tadınıza hem kalp ve beden sağlığınıza aynı anda hitap ediyor. Fazla yağın zararlarını bertaraf edip aynı gıdaları yağsız yada çok az miktar yağ ile damak tadınızda devrim niteliğinde değişiklikler yapacak enfes lezzetli yemekleri kısa sürede sofralarınıza getirme imkanı sunuyor.

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz’in kullanım kolaylığı için tasarlanmış dijital dokunmatik paneli ve LED ekranı cihazı görsel olarak öne çıkaran unsurlar. 6 otomatik hazırlama programı ve sıcaklık ayarını, zamanlamasını kendi seçmek isteyenler için eklenen manuel ayarlarını Yasomi Y80 Air Fryer Fritözün kolay kullanım özellikleri taşıyan panelinden yapabiliyorsunuz.

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Yasomi Y80 Air Fryer Fritözün kızartma sepeti ve ızgara tepsisi, haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte insan sağlığına zara vermeyecek maddelerden üretildiğinden temizliği çok kolay yapılabiliyor. Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz, ön ısıtma, sıcak tutma gibi ekstra özellikleri ile hazırlık aşaması ve sonrasını da düşünerek pratiklik içeriyor.

Bütün tavuğu tek seferde fırın, ocak gibi diğer mutfak aletlerine nazaran az enerji az zaman kullanarak yapabiliyor olması maddi açıdan da artısı olan bir ürün olduğunu gösteriyor. Tasarrufun büyüklüğünü kısa zamansa enerji ve yağdan geri  dönüşle cihazı bedavaya getirdikten sonra daha iyi kavrayabilirsiniz.

Uygulamada bulunan lezzetli yemek tarifleri ise farklı farklı seçenekleri size sunarak tarifi ve yapması kolay yemeklerle masanızda görsel şölen havasında yemekler ikram etmenize ve pişirdiğiniz yemekler ile yaşayacağınız haklı gururun keyfini çıkarmanıza aracı olabilir.

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Öncelikle cihaz kalitesi ve işlevselliği ile övgüyü hak ediyor. Izgara yaparken, kızartma yaparken çıkan kokuyu minimum seviyede tutarken adeta evde mangal sefası sürmeye olanak tanıyor. Apartman hayatında mangal yapmanın imkansız olduğunu düşünürsek Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz bu keyfi ev konforunda yaşatıyor.

Yasomi Y80 Air Fryer Fritöz aniden gelen konuklarınıza yemek hazırlarken 2 çeşit yemeği kısa bir zamanda lezzetli bir biçimde sofranıza getirmenize vesile olabilir ve mutfakta biri mi var sorusu ile muhatap olmanıza sebep olabilir.

Pişirdiği gerek kendi kültürümüze ait yemek ve atıştırmalıklar; gerekse fastfood tan tutun da dünya mutfağına ait nice daha önce tatmadığınız lezzetleri hazırlayarak farkını yaşayabileceğiniz bir sıcak hava fritözü ile çalışmanın mutluluğunu ve rahatını yaşayabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu