BilgisayarElektronik

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer İyi Mi?

 

Çoğunuzun adını yeni duyacağı Yui markasının airfryer modeli olan Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri konu başlıkları ile yazımıza başlıyoruz.

Ülkemizde elektronik ürünler, küçük ev aletleri, kişisel bakım, sağlık gibi alanlar için cihaz ve aletler üreten Yui markası yeni ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürettiği cihazlara ve aletlere yansıtmaya çalışan bir firma olarak görünüyor.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Yui firmasının airfryer modeli olan ve çok satanlar arasında ilk beşi zorlayan Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, yağsız, az yağlı pişirme özelliğine sahip bir ürün olarak dikkat çekiyor. Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, buz çözme gibi 8 programlama özelliğine sahiptir. Otomatik programlama fonksiyonu haricinde yiyecekleri tam istediğiniz gibi pişirmeye olanak sunan elle sıcaklık ve zaman ayarı yapabilme seçeneğiniz de bulunuyor.

Kaymaz ayakları ve kolay kullanımıyla pratik çözümler üretiyor. Aşırı ısınma koruması ve hazne açıldığında otomatik durma gibi kazaları önleyebilecek önlemleri bu sıcak hava fritözünün üretim aşamasında düşünülmüş özellikler arasında sıralamamız mümkün olabilir.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, 6.5 L kapasitesiyle 5 – 6 kişilik porsiyonları rahatlıkla hazırlayabilecek bir hazne ile üretiliyor. 1800 W gücündeki Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, hazırlayacağınız yemekleri kurumadan, yağ çekmeden uyguladığı hava akımı ile dışı çıtır içi yumuşacık halde beğeninize sunuyor.

Ağırlığı 5.9 kg olup küçük boyutuyla büyük işler hazırlamak için tasarlanmıştır. Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz,ün plastik gövdesi yanma yapışma yapmaz şekilde dizayn edilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları yemek sonu bulaşık yıkamak için ekstra zaman ayırmanıza gerek bırakmıyor.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Kullanıcı Yorumları

Markanın fabrikasında çalışan bir tanıdığımın tavsiyesi doğrultusunda indirim marketten aldığım Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, gayet pratik kullanımlı ve başarılı bir ürün olarak severek kullanıyorum.

Benim için en ama en önemli kolaylığı temizliği. Kalabalık bir aile olmamız sebebiyle temizlik işi yorucu geliyor. Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, makinede temizlendiği için hiç zamanımı almıyor. Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, bir öğünde hazırlayacağım yemeği tek seferde ve kısa sürede hazırlıyor olabilmesi  ekstra kolaylık sağlıyor.

Bu sıcak hava fritözü yemek pişirmenin yanında atıştırmalıklar soğuk salatalar ve mezelerin yapımında da büyük kolaylık sunuyor. Patlıcan ve kapya biber közleme gibi bayılarak yediğimiz yiyecekleri mutfağımda konforlu ve pratik bir şekilde yapabilmenin  tadını çıkarıyorum.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz İyi Mi?

Yui markasının bilinirliğinin fazla olması dezavantaj gibi görünse de Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, bu önyargıyı tamamen ortadan kaldıracağa benziyor. İşçiliği güzel ve dekoratif yapısıyla mutfaklarda şık bir görüntü oluşturacağını düşünüyoruz.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, Mutfak tezgâhlarında kaymayan ayakları sayesinde güvenlik anlamında ürüne artı bir koruma özelliği katıyor. Dokunmatik Led ekranı sizi yönlendirerek işinizi kolaylaştırıyor.

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, fiyat/ performans anlamında da rakipleri ile yarışacak bir konumda yer alırken, aynı özellikteki başka bir cihaz için fazladan para vermenize gerek kalmadan cebinize katkıda bulunuyor.

Mutfağınızda bulunan fırın, ocak vb. mutfak aletlerine olan ihtiyacınızı azami dereceye düşürüp tüm işleri tek başına yüklenebilen bu fritöz gayet başarılı bir tercih olabilecek özellikleri ile piyasadaki yerini her geçen gün üst sıralara taşıyarak adından çokça söz ettiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu