AirfryerElektronik

Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Ürettiği akıllı ev cihazlarıyla adından sıkça bahsettiren Yui S7 NoMopZone Özellikli Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi? ve Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Ürettiği sıcak hava fritözü ev gereçleri gibi akıllı robot süpürgeler de son teknolojiyi takip eden markanın akıllı robot süpürge modeli S7 NoMopZone harika özellikleri ile beğeninize sunuluyor. Bu akıllı robot süpürge akıllı özellikleri ve kullanıcı yorumlarındaki beğenisi ile ilginizi çekecektir.

Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Kullanışlı Mı?

Süpürme ve mop fonksiyonu aynı cihazda bulmak gayet güzel bir seçenek oluyor. En ücra köşelere kadar girip evinizi veya iş yerinizi dip bucak süpürür. Mob aparatı takılı iken halıya çıkmadan mob işlevine son verir. Bu özelliği sayesinde halılarınız mob paspasın ıslak olmasından etkilenmez.

Oluşturulan haritanın üzerinden istediğiniz yere geldiğinde vakum gücünü önceden belirlediğiniz seviyeye çıkartır. Tam istediğiniz gibi temizlik sağlar. Akıllı Robot Süpürge zemine göre temizlik yaptığı için kendiliğinden otomatik ayarı yapıyor. Sert zeminlere ayrı, halılarınızı ve kilimlerinizi ayrı güç uyguladığından mükemmel performans sergiliyor.

Filtre yapma işlemini mükemmel yapıyor. Temizlediği alanda kir ve toz bırakmadığı için sağlıklı yaşam alanları sunabiliyor. Ortalama büyüklükteki bir evi 2 kez tek şarj ile süpürebilir. Sensörlerinin kalitesi yaptığı işten belli oluyor.

Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Nasıl, İyi Mi?

Yui S7 akıllı robot 3000 pa emiş gücü ile harika bir süpürme deneyimi sunar. Li-ion pili 5200 mAh gücünde olup 200 dakika tek şarj ile çalışabiliyor. 250 metre karelik bir alanı süpürürken; şarj ihtiyacı olmadan tek seferde temizleyebilir. 400 metre kareye mob ile paspas atar.

Mob haznesi 420 ml olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden geniş evi ve iş yeri olanlar rahatlıkla kullanabilirler. Hepa filtresi temizlenebilir ve uzun yıllar kullanıma uygundur. 1 adet yan fırçası en ince tozları almak için tasarlanmıştır. El ile girebileceğiniz ortamlara kadar ulaşır.

Üstün Japon teknolojisi ile üretilen hassas sensörleri cisimleri ayırmada çok dikkatli davranır. 20mm ye kadar olan yükseklikleri aşabilir. Halı üzerine geldiğinde hassas sensörleri mob özelliğini durdurur. Akıllı Robot Süpürge farklı alanlarda kullanmak için4 farklı haritayı kaydeder.

İstediğiniz yerde kullanacağınız zaman o yer ile ilgili haritayı ve daha önceden ayarladığınız emiş gücünü kullanır. Yasak bölge belirlemeniz durumunda S7 NoMopZone o bölgeye gelince yön değiştirir. Harita üzerinden seçeceğiniz kısmi bölgeleri Akıllı Robot Süpürge temizleyebilir.

Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Türkçe konuşma özelliğine sahiptir. Ayrıca Yui uygulaması ile cihazı uzaktan Wi-Fi ağı aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Siz evde değilken tek komutunuzla evi tertemiz süpürür yada mob ile temizler. Kendi kumandası ile ev içinde de kontrol imkanı sağlıyor. Mob bezi pratik bir biçimde yıkanabilen bu akıllı robot süpürge derinlik algısının yüksek olması sebebiyle merdivenlerden aşağı düşmez. İstenmeyen kazalara sebebiyet vermiyor.

Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Alınır Mı?

Çalışan bayanlar ve küçük bebeği olan kadınlar için Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot harika bir robot süpürge özelliklerini taşıyor. Evde yokken çalışması çok güzel. En küçük pislikleri ve tozları mükemmel çekiyor.

Toz haznesi yeterli hacme sahip olduğundan dolayı sık sık boşaltmanıza gerek bırakmaz. Haritalandırma fonksiyonu ileri teknoloji içeriyor. Harita üzerinden sadece istediğiniz bölgeyi temizleme komutu verebilirsiniz. İstenmeyen yerlere sanal duvar çekebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz alanlara girebilir.

Engel atlama eşiği yeterli yüksekliğe sahiptir. S7 NoMopZone engelleri rahatlıkla aşar ve işine devam eder. Pili kaliteli ve uzun süre temizlik yapar. Yaklaşık olarak bir evi 2 kez süpürebilir ve 5 kez tek şarj ile mob yapabilir.

Eve gelmeden komutu verin ve eve geldiğinizde her yer pırıl pırıl olsun. 2 katlı evler için çok uygundur. Merdivenlerden hassas sensörleri sayesinde düşmez. Temizlik işleri Yui S7 NoMopZone Akıllı Robot Süpürge ile hem rahat hem pratik bir biçimde yapılıyor.

Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde S7 NoMopZone akıllı robot süpürge ile alakalı olumlu görüşlerin çok olması, dikkat çekici bir detay olarak görünüyor. Türkçe konuşması, 4 ayrı haritayı hafızasında tutması ve emiş gücünü zemine göre otomatik ayarlaması almaya değer bir akıllı robot süpürge değerlendirmesini hak ettiğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu