Elektronik

APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Volta firması tarafından üretilen APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Nasıl, Alınır Mı ? sorularınızı cevaplarken Kullanıcı Yorumları gibi çokça merak edilen konuları da sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Şehir içi ulaşımın yeni gözdesi olan scooterler yakıt ekonomisi ile ön plana çıkıyor. Elektrikli v e benzinli modelleri bulunan bu ulaşım araçlarının yoğun trafikte ve paket taşıma işi yapan kuryelerin işlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. APEC APX5 150 CC Maxi Scooter, teknolojinin sunduğu tüm yenilikleri barındıran bir scooter modeli olarak ulaşımın favori araçlarından biri haline gelmiştir.

APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Nasıl?

7,6 KW motor gücü ile ulaşımda alternatif bir rol alan Apx Maxi Scooter gençlerin ve kısa mesafe ulaşım da kullanmak isteyenlerin yeni gözdesi haline gelmiştir. 95km/s hıza ulaşabilen bu scooter modeli sağlamlığı ve ekonomik yakıt tüketimi ile çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Modern tasarımına eklenen Led ön ve arka far sistemi ile gece dahi fark edilmeyi kolaylaştırır. 150 kg azami taşıma kapasitesine sahip Apec 150 cc scooter ile küçük işletmelerinizin paket servisi veya küçük taşıma işlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yakıtı gerçek anlamda koklar. Benzinliğin yolunu unutursunuz. Ön Abs fren sistemine ek olarak arka hidrolik fren sistemi ile frenleme mesafenizi minimum seviyeye indirir. %15 eğimli yokuşları rahatlıkla çıkar. Süspansiyon sisteminin yeniliği ile rahat bir sürüş keyfi sunmaktadır. APEC APX5 150 CC Maxi Scooter sayesinde ekonomik olarak ta bir hayli avantajlı duruma geçebilirsiniz. Dahili arıza tespit etme özelliği bulunan Apx scooter ile kaliteli iş yapan usta aramanız gerekmez. Bilgisayara bağlandığında ne kadar arızası var yok hepsi görülebilir. Apx5 scooter 121 kg ağırlığı ile alanında etkili bir konum alır.

APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Özellikleri

Ağırlık: 121 Kg

Azami Taşıma: 150 Kg

Uzunluk: 2050 Mm

Genişlik: 778 Mm

Azami Hız: 95 Km

Azami Net Tork: 10.7 Nm

Şanzıman Tipi: CVT

Kapasite: 2 Kişilik

Silindir Sayısı: 1 Adet

Y. Depo Hacmi: 6,5 Litre

Garanti: 2 Yıl

APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Kullanıcı Yorumları

Yazın tatil için gittiğimiz yazlığımızda kullanmak için aldığım Apec Apx5’i çok severek ve güvenle kullanıyorum. Yakıtı o kadar az ki ; anlatamam. Bir hafta boyunca çarşı, pazar gezmeme rağmen bitmiyor. Bakkala, pazara her yere APEC APX5 150 CC Maxi Scooter ile gidiyor olmama rağmen hiç güven problemi yaşamıyorum. Takıyorum kaskımı sorunsuz yolculuğun tadını çıkarıyorum. Yazlık yer olduğu için özellikle bayram günlerinde yoğunluk had safhada oluyor. Bir yerden bir yere gitmek imkansız hale gelmekte. Fakat Apec maxi scooter ile trafiğe dalmadan çabucak gideceğim yere ulaşıyor. Böylelikle hem zamandan hem de yakıttan kazancım oluyor. Herkese APEC APX5 150 CC Maxi Scooter almayı tavsiye edebilirim. Yerli markadan böyle bir performans almak ayrıca gurur sebebi oluyor.

APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Alınır Mı?

Yakıtı resmen kokluyor. Güvenliği diğer modellere göre daha üst seviyede. Yerli olması yedek parça açısından sıkıntı oluşturmuyor. Hızlanma süresi ve menzili gayet yeterli görünüyor. Fren sisteminin kuvvetli oluşu ekstra güven duygusu vermekte. APEC APX5 150 CC Maxi Scooter indirim marketlerde çok uygun fiyata bulunabilir. Fiyat, performans olarak Apec Maxi scooter ilk 3 içinde yer alır.

Başa dön tuşu