ElektronikMotorlu Araçlar

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Bu yazımızda sıcak hava fritözü (airfryer) modeli olan Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Mutfakların vazgeçilmez eşyası haline gelen sıcak hava fritözü cihazı olan Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, yağsız yemek yapmayı tercih edenler için tüm becerisini ortaya koyabiliyor.

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

Az yağlı yada tamamen yağsız yemek yapmayı becerebilen Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, 6L hacmi sayesinde tek seferde tüm tavuk dahil bir çok yiyeceği kısa sürede hazırlayabiliyor. 8 ön hazırlama özelliği sayesinde kızartma, fırınlama, köz sebzeler, tatlılar ve ekmekler, deniz ürünleri gibi daha bir çok yemeği mümkün olan en kısa sürede %80 daha az yağ kullanımı ile sağlıklı ve lezzetli bir biçimde hazırlamanıza imkan veriyor.

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, aynı zamanda ayarlanabilir sıcaklık, zaman ayarı ve otomatik kapanma özellikleri sayesinde manuel olarak ayar yapabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Bu sayede yapacağınız yemeği tam istediğiniz şekilde pişirmeyi sağlayabilirsiniz. Bu sıcak hava fritözü, otomatik ısı detektörü aracılığı ile yemeklerinizi tam kıvamında pişirir ve yanmasına engel oluyor.

Dondurulmuş gıdaları pişirmek Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz ile çok kolay oluyor. Otomatik algılayıcıları sayesinde deniz mahsulleri, patates gibi tüm donmuş gıdaları tek tuşa basarak hazırlayabilirsiniz.
Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, 1700 W gücü ile cihaz içerisinde oluşturduğu yüksek sıcak hava akımıyla 360 derece dolaşarak yemeklerinizi kurumadan, besin değerlerini koruyarak sağlıklı ve lezzetli bir şekilde sofralarınıza getirmenize yardımcı oluyor.

Makinede yıkanan sepeti ve yapışmaz ızgarası kolay temizlenir ve kutu içerisinde 4 adet şiş, yağ spreyi ve kullanıcı kılavuzu ile birlikte satılmaktadır. Cihazın ön tarafında bulunan cam izleme penceresinde yemeklerinizin pişme durumunu da kontrol edebilirsiniz. Bu sayede pişirdiğiniz yemeğin muhteşem görünüşünü izleme zevkini tatmış olursunuz.

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, sıcak hava dolaşımı ile pişirdiği yemekler ile sağlıklı, yağdan korunmak isteyenler için ideal bir sıcak hava fritözü olarak tasarlanıyor. paslanmaz ve koku yapmaya dayanıklı bir biçimde üretilmektedir.

Kolay kullanıma sahip dijital kontrol paneline sahip Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz, hoş bir dış tasarım ve sade görünümü ile mutfak tezgahlarınızdaki yerini almayı bekliyor. Kısa sürede yemek pişirebilen bu fritöz ile mutfakta geçirdiğiniz zamanı azami dereceye indirip farklı ev işlerine ve çocuklarınıza fazladan zaman ayırabilirsiniz.

Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

60 dereceden 200 dereceye kadar çıkabilen sıcaklığı, sıcak hava akımını kullanan yöntemiyle; buz çözme, sıcak tutma, sebze közleyebilme gibi becerileri sayesinde Robx Robwell AS27 6 L Air Fryer Fritöz dikkat çeken bir sıcak hava fritözü (airfryer) olarak almaya değer bir ürün niteliklerini bulunduruyor.

Kullandığı halojen ısı sistemiyle daha kısa zamanda ve daha az yağ ile sağlıklı besinler tüketmeniz için lezzetli ve bir o kadar da hafif yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Yağdan, zamandan ve kullanılan elektrik enerjisinden optimum düzeyde tasarruf sağlayıp ev ekonominize olumlu katkı sağlayarak kısa zaman içerisinde kendi parasını çıkartarak hem rahat kullanım imkanının yanı sıra hem de maddi açıdan da farklılık oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu