Elektronik

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Küçük mutfak aletleri ile tanınan yerli bir firma Kiwi markasının akıllı robot süpürge modeli Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularına yanıt ararken; Alınır Mı?, ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojik yenilikleri artık evin her yerinde görebiliyoruz. Mutfaktan salona her yerde işimizi kolaylaştıran ev aleteri hızla hayatımıza giriyor. Temizlik işleri de bu gelişmeden payını alıyor. Süpürme gibi zor bir işi artık bizim yerimize robotlar yapabiliyor. Kiwi KVC4090 Robot Süpürge de sizi yormadan, kısa zamanda işlerinizi yapmak için tasarlanan akıllı bir robot markasıdır.

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Süpürme ve paspaslama işinize yapabilecek şekilde tasarlanan bu akıllı süpürge sayesinde temizliği kara kara düşünmeyeceksiniz. Yüksek emiş gücü sayesinde yerdeki her türlü toz, kir, hayvan kılı gibi pislikleri eksiksiz temizleyebilirsiniz. 2300pa emiş gücü ile köşe bucak her yeri tam istediğiniz gibi temizleyen Kiwi robot süpürge aynı zamanda paspas işinizi de görebiliyor.

150ml su haznesi sert zeminlerde yumuşak mobu ile mis gibi kokan zeminlerde yaşam imkanı tanıyor. Güçlü motoru sayesinde paspas yapılan yere ikinci bir işlem yapmaya gerek duymazsınız. Elinizle yaptığınız temizliği aratmaz. Li-ion pili uzun kullanımlar için üretilmiştir. Tek şarj ile ortalama büyüklükteki bir evde 120 dakikaya kadar temizlik yapabilir. Şarjı bittiğinde kendisi yuvasına dönerek şarj olur ve dolu hale gelince temizliğe kaldığı yerden devam eder.

Cihazın gelişmiş sensörlere sahip olması eksiksiz haritalama yapabilme yeteneğini arttırıyor. İstediğiniz bölümü temizliğe kapatarak tercih yapma imkanı tanımaktadır. Birden fazla mekan için haritalama yapabilir ve farklı yerleri de haritalandırarak bu akıllı süpürgeyi oralarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kvc robot süpürgeyi günlük veya haftalık programlama yaparak kullanabilirsiniz. Seçim size ait.

Uygulama üzerinden ve kendi kumandasından kontorl edilebiliyor. Wi-Fi bağlantılı uygulamasından geçmiş temizlikleri, harita üzerinden temizlik yapılacak yer seçme gibi foksiyonelliği arttıracak bir sürü özellik bulunuyor. Çoklu dil seçeneği sunan uygulamasın dan eve gelmeden veya evin farklı bir bölümünden cihazı başlatabilirsiniz.

2 katlı evi olanlar içinde uygun bir akıllı robot süpürge denebilir. Merdiven algılaması gelişmiş sensörleri sayesinde oldukça iyidir. Merdivenden düşmez, evcil hayvanlarınıza ve yeni yürüme aşamasındaki bebeklere zarar vermez. Gayet sessiz çalışabilen Kivi robot süpürge çevreye ses yaparak rahatsızlık vermiyor.

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Alınır Mı?

Çalışan kadınların ve minik bebği ile ilgilendiğinden temizlik işlerine fırsat bulamayan annelerin bulunmaz yardımcısı olabilecek bu robot süpürge mükemmel özellikleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. Hem süpürme hem de paspas yapabilmesi oldukça harika bir özellik. Toz hanesini temizlemek gayet pratik ve kolay. Diğer tip süpürgeler gibi etrafa toz saçmıyor.

Derinlemesine toz alma işlemi yapabilen Kiwi KVC4090 Robot Süpürge halı dipleri dahil olmaz üzere evinizde tozdan ve kirden eser bırakmıyor. Çalışan kadınlar günün büyük bir saatini iş yerinde ve dışarıda geçirdiği için eve gelip yemek, ütü ve diğer işlerle uğraşmak için yeterli zamanı bulamıyorlar. İşte tam burada bu akıllı robot süpürge devreye girebiliyor. Uzaktan uygulama üzerinden kontrol edilebilme özelliği sayesinde iş yerinden, AVM den veya her hangi bir yerden komut vererek temizliği başlatabilirsiniz.

İster tüm evi ister istediğiniz bölümleri temizleterek temizlik işinden kurtulmuş olursunuz ve tertemiz bir eve gelmiş olursunuz.

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Bu sene üniversiteye başlayan oğlum için şehir dışında ev kiralamak durumunda kaldık. Beyaz eşya, mobilya derken bir ekonomik açıdan biraz açıldık. E-ticaret sitelerinde basit bir süpürge bakarken karşıma Kiwi KVC4090 Robot Süpürge çıktı. Fiyatı uygun olduğu için biraz tereddüt etsem de diğer kullanıcı yorumlarını okuyunca almaya karar verdim.

Robot süpürge almamdaki neden zaten gün içinde derslerden yorulan çocuğumun bir de erkek olması ile evin temizliği konusundaki tedirginliğimdi. Cihaz elimize geçer geçmez çalıştırdık ve mükemmel bir temizlik ile karşılaştık. Evde çok fazla eşya yor ama haritalamayı çok güzel yaptı. Paspaslama işini de benim diyen kadın kadar yapabiliyor. Bekar evinde kalan çocuğu olan annelere kesinlikle tavsiye edebilirim.

Farklı şehirlerde oturmamıza rağmen oğluma güvenemeyip robot süpürgeyi uygulama üzerinden çalıştırdığım çok oluyor. Okuldan eve geldiğinde tertemiz olan evde diğer işlerine zaman kalmasını sağlamış oluyorum. Biz bu ürünü internetten aldık. Fakat indirim marketlerin aktüel kataloglarını ve reklamlarını takip ederek daha uyguna almanız mümkün. Kiwi robot süpürge tam bir fiyat/performans ürünü diyebilirim.

 

 

 

5 Yorum

  1. Resmen aldatmaya yönelik bir içerik. Ürünün pazarlama çalışmasından başka biley değil. Arkadaşlar ürünün barındırdığı özellikler güzel ancak bunları kullanamıyorsunuz. Çarpıp duruyor bir lazer sensörü bile yok. Vakumlama gücü bahsedildiği kadar iyi değil maalesef. Ürünün kullanma klavuzu hoogle transleteden çevrilmiş gibi. Üründe haritalama yapamıyorsunuz. Başarasız. Kiwinin kendi sitesinde bile henüz listelenmemiş bir ürün. Kiwi Airfry kullanıyorum memnunum ama bundan uzak durun

    1. Ürünün toz torbasını bulabildiniz mi ben bi türlü bulup açamadım yardımcı olabilecek kimse var mı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu