ElektronikMotorlu Araçlar

Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer İyi Mi?

Yıllardır ülkemizde üretim yapan yerli firma Arzum’un airfryer modeli Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konularına açıklık getirdiğimiz yazımız sizlerle.

Yerli üretin yapan Arzum markasının hoş görünümlü airfryer modeli Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer mutfağınızda yardımcı olarak görev vermenizi bekliyor.

Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

Az yağlı yada hiç yağa ihtiyaç duymadan közleme, ısıtma, sızak tutma, pişirme gibi işlemleri kısa sürede yapabilen 1700 W gücündeki Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer tüm tavuğu dahi bir hamlede hazırlayabilecek 6 L hacme sahip airfryer modeli olarak satışa sunuluyor.

Birbirinden ayrı 8 farklı programlama özelliği bulunan Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer, rapid air teknolojisi ile yemeklerinizi cihaz içirişinde ısınan havanın 360 derece dolaşımı ile kurutmadan ve besin özelliklerini kaybetmeden hazırlayabiliyor.

Sağlığına dikkat edip yağ tüketmemeye özen gösterenler, diyet programına sıkı sıkıya bağlı bireylerin programlarına uyabilecek yiyecekleri hazırlamak için tek tuş marifetiyle kolayca yemek yapabiliyorsunuz.

Makinede rahat ve pratik biçimde yıkanabilen parçalara sahip Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer, mutfakta harcayacağınız enerji ve zamandan maksimum derecede kazanç sağlama olanağı tanımaktadır. İster aileniz isterseniz misafirleriniz için damak çatlatan lezzetli yemeklerle dolu sofralarınız için elinden geleni yapabilen Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer, vazgeçemeyeceğiniz bir mutfak eşyası konumunu alabilir.

Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer İyi Mi?

Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer’in manuel sıcaklık ve zaman ayarı yapılabilme özelliği olması kontrol yapmayı kişiye bırakması açısından iyi bir fonksiyon olarak görünüyor. Cihaz yapımında ve parçalarında kullanılan materyalin kalitesi üst seviyede. Hacmi orta derecede ve çekirdek bir ailenin bir öğününü tek seferde ve kısa zamanda sofraya getirebiliyor.

Kızartma, ızgara, fırınlama, kavurma gibi mutfak kültürümüzde sevilen ve sıklıkla yemekte tercih edilen yiyecekleri elle sıcaklık ayarı yada otomatik programları seçerek tam istediğiniz pişkinlikte hazırlayarak kısa sürede sofralarınızdaki yerini almasını sağlayabiliyor.

Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Özelliklerini anlattığımız ve incelediğimiz ürün olan Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer, dijital ekranı ve ideal ebatları ile mutfaklarınızın baş köşesine talip bir ürün olarak durmaktadır. Misafir geldi diye telaş etmeden buzluğunuzdaki gıdaları çıkarıp hemen Arzum Airtasty XL AR2074-G 6 L Air Fryer’e teslim ederek muhteşem yiyecekleri ikram etmeniz kısa bir zaman ve az bir emeğinize bakıyor.

Bütün bir tavuğu bile tek seferde pişirebilen kapasitesiyle yemek yapmayı dert etmenize lüzum kalmıyor. Mutfağa girip yemek pişirmek için seçtiğiniz gıdaları bu fritözün haznesine yerleştirerek pratik kullanımlı kontrol panelinden ilgi tuşa dokunarak yemek yapmayı başlatabilirsiniz.

Kışa hazırlık aşamasındaki yorucu biber, patlıcan közleme, sebze ve meyve kurutma, gibi zorlu ve zahmetli aşamaları kolay ve kısa zamanda yapabileceğiniz bir biçimde yapmayı hedeflemiş bu fritöz sayesinde kışın yediğiniz bu yiyeceklerde bu sıcak hava fritözünün emeğini hatırlayacaksınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu