Elektronik

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Yorulmadan süpürme deneyimi sunan Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi? konularını sizler için derledik. Bununla birlikte Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularınıza da yanıt bulabileceksiniz.

Philips markasının süpürge ürünlerinde ne denli başarılı olduğunu biliriz. Çok uğraştırıcı bir iş olan süpürge tutmayı pratik hale getiren bir ürün olan Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge sizlere olabildiğince rahat bir süpürme deneyimi vaat ediyor. Gelin hep birlikte bu ürün ile ilgili merak edilenleri anlattığımız yazımıza geçelim.

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge Kullanışlı Mı?

Bu şarjlı süpürgeyi kullanmak bir hayli zevkli ve kolay oluyor. Büyük süpürgelerin boyutundan kaynaklı ve kurulmasının pratik olmaması sebebiyle çok seri iş görebiliyor. Acil süpürge kullanımında çok seri ve tertemiz süpürebiliyor. Motoru güçlü ve uzun yıllar kullanıma uygun üretilmiş.

Bebekli annelerin büyük kurtarıcısı olabilir. Tek elle bebeğinizi kucağınıza alırken; diğer elinizle acil durumlarda şarjlı süpürgeyi kullanabilirsiniz. Kulpu gayet ergonomik. Rahat kavrama sağlanabiliyor. Süpürgeniz tüm malzemeleri kaliteli ve şık. Fitrelerinin temizliği ve haznenin dizaynı mükemmel. Hazneyi temizlerken toza maruz kalmıyorsunuz.

Sert zeminleri ve halı, kilim gibi evde bulunan eşyaları basit süpürme imkanı tanıyan bu şarjlı süpürge ile keyifli ve pratik iş yapabilirsiniz.

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Güçlü motoru ile ev süpürürken tozdan ve kirden eser bırakmaz. 40 dk kesintisiz süpürme imkanı verebilen şarjlı süpürge bütün evi tek seferde temizleme fırsatı tanıyor. 5 saatte tam dolu hale gelebilen Li-ion bataryası bir hayli kaliteli ve kesintisiz süpürme olanağı doğuruyor.

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürgenin kablosuz olması büyük avantaj sağlıyor. İstediğiniz mekana priz arama derdi olmadan süpürme işlemi uygulayabiliyorsunuz. Siz süpürme işini yaparken; arkanızda kablonun hiç bir yere takılma derdi olmadan çalışmak harika bir özellik olarak  düşünülmüştür ve büyük rahatlık sağlar.

Dar aralık ucu koltuk aralarını, kanepe köşelerini ve dolaplarınızın içini çekerken çok işe yarıyor. Halılar ve kilimler için kullanılabilen başlığı özel olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede tozları ve halı üzerindeki pislikleri geri bırakmadan hazneye  çekebiliyor. Sert zemin için imal edilen başlığı ise çizmeden süpürme işlemi yapıyor.

El süpürgesine dönüşebilen Philips şarjlı süpürge aracınızı, gardıroplarınızı süpürmek için gayet kullanışlı olabilir. Yüksek emiş gücü sayesinde ister arabanızı isterseniz dolap içlerini bu süpürge ile toz kalmadan süpürebilirsiniz. Süpürgede bulunan filtre yıkanabilir özelliklerine sahiptir ve uzun kullanıma dayanıklıdır. Cihazın duvara asma aparatı da yer işgal etmeme konusunda bir hayli iş görüyor.

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürgeni 2 kademeli hız ayarı bulunur ve istediğinizi seçersiniz. Bu ayarları göstergesinden yapabileceğiniz gibi kendi de otomatik yapabiliyor. Ortamda bulunan toz ve kirin durumuna göre kendi istediğiniz bir ayarı seçersiniz.

Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge Almaya Değer Mi?

Minik bebekli, çocuklu anneler için harika bir cihaz. Tek elle süpürmeniz rahatlığını anladığınızda bu şarjlı süpürgeden vazgeçemeyeceksiniz. Büyük süpürgeleri hemen takıp işe koyulmak oldukça zordur. Fakat bu süpürge anında tek düğmeye basmanızla işi bitirmeniz bir olur ve rahat bir nefes alırsınız.

Temizliği oldukça basittir. Size zahmet vermez. Çöp kovasına boşaltırken tozma yapmaz. Etrafa ve size toz yayılmaz. Filtresi yıkandığından hemen yıpranıp yenisi ile değişmesi gerekmez. Fiyatı gayet  uygundur ve satış listelerinde üst sıralarında yer alır.

2 kg ağırlığındadır ve kullanırken çok hafiftir. İşinizi kolay yapmanızı sağlar. Bu tarz şarjlı süpürgelerinde emiş gücü oldukça önemlidir. Philips FC6724/01 SpeedPro Şarjlı Süpürge markanın kalitesini tam anlamıyla yansıtan bir şarjlı süpürgedir. Ucuz olsun diye bilinmedik kalitesi bir marka almaktansa; Philips markasının ürününü almak daha mantıklı geliyor.

Kullanıcı yorumlarına göz attığımız zaman ürünü kullananların tavsiyesi olumlu yönde. Ergonomik tasarımını methediyorlar ve almaya değer bir süpürge görüyorlar. Bilinmeyen cihaz alıp maceraya atılmaya gerek. Bu şarjlı süpürge uzun yıllar kullanıma uygun ve çok pratik.

 

 

 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu