Elektronik

Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı?

Dünyaca bilinen elektronik eşya üreticisi Samsung markasının toz torbasız elektrikli süpürge modeli Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? sorularına yanıt arıyoruz. Ayrıca Kullanıcı Yorumlarını da sizlere iletmeye çalışacağız.

Süpürme işi kadar evde kadınları oyalayan. onların zamanını alan başka bir yoktur. Süpürge tutmak bir tarafa toza maruz kalmak, toz torbasını boşaltmak gibi eziyet verici ve sağlığa zarar veren etkenlerde cabası. Samsung’un ürettiği bu toz torbasız elektrikli süpürge tüm bu olumsuzlukların önüne geçerek konforlu ve tozsuz bir süpürge tutma deneyimi sunuyor.

Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge Nasıl?

Güçlü 750W motoru sayesinde yüksek emiş gücü sağlar. 79dB ses seviyesi ile ortamda fazla gürültüye neden olmayan Samsung toz torbasız süpürge ile halılarınızda ve diğer zeminlerde toz kalmadan süpürme işlemi yapabilirsiniz. 200W’lık emiş gücü ile en derinlere inmiş toz parçacıkları, kıllar ve diğer partikülleri haznesinde toplar. 2.5 itre hacimli toz toplama haznesi uzun süre boşaltmadan kullanabileceğiniz büyüklüktedir ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Teleskopik borusu sayesinde ideal süpürme pozisyonunu kendinize göre ayırabilirsiniz. Metal teleskopik borusunda bulunan tutma yeri tasarım olarak gayet güzel üretilmiştir. Süpürme işiniz esnasında rahat bir tutuş sağlayarak ileri geri hareketlerde kolaylık sağlar.  5 metre uzunluğundaki kablosu normal uzunluğa sahip olduğu için ortalama büyüklüğe sahip bir evde 2 prize takıp süpürmeyi bitirebilirsiniz. Otomatik kablo sarıcısı ise iş bittiğinde hafif bir kuvvet uygulayarak tüm kabloyu cihaz içerisine sarmak için eklenmiş başka bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Toz alma başlığı, kenar ve köşelerde daha temiz süpürme sağlayan başlığı ve dar aralıklı ucu ile her tür zemin ve eşyayı daha iyi süpürebileceksiniz. Koltuk ve kanepelerin, oturma gruplarının el girmeyen dar bölmelerini bu uc vesilesiyle tertemiz yapabilirsiniz. Yıkanabilir kalitelere sahip olan bu elektrikli toz torbasız süpürge uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Motor filtresi, Hepa/Epa filtreleri en azami şekilde toz salınımı için özel olarak dizayn edilmiştir.

Yatay ve dikey park edilebilen Philips toz torbasız süpürge 4.5 kg ağırlıktadır. Baza altlarına ve dolaplarınıza teleskopik borusunu çıkartırsanız rahatlıkla sığabilir. Böylelikle gereksiz yer işgali yapmamış olur.

Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge Alınır Mı?

Evlerde hatta iş yerlerinde kullanmak için gayet uygun ve ideal bir süpürge modelidir. Boyutları normal seviyede olduğu için yer bulma konusunda sıkıntı çıkartmaz. Teker hareketleri yumuşak bir biçimde gerçekleşir ve peşinizden uyum ile sizi takip eder. Aynı özellikleri taşıyan benzer modellere göre daha büyük hazne hacmine sahip olması çok iyi düşünülmüş.

Sürekli hazne temizleme derdiniz olmayacak. Haftada 3 kez ev süpürdüğünüzü varsayalım. Ortalama büyüklüğe sahip bir evde 3 hafta hane boşaltma derdiniz olmaz. Emiş gücü yüksek olduğundan toz ve pislikleri içine çekip hapseder. Özel teknoloji ürünü motoru hazne içindeki hava sirkülasyonunu özel olarak yaptığı için kesinlikle toza ve diğer olumsuzluklara maruz kalmazsınız.

İster günlük temizlikte ister bahar ve yaz temizliklerinde kullanabileceğiniz Philips elektrikli süpürge size harika bir süpürme sunuyor. Evci hayvanı olup tüylerini dert edenler için güzel bir süpürgedir. Etrafa eski tip toz torbalı süpürgeler gibi ses çıkartarak rahatsızlık vermiyor. Etrafa ve sizlere toz salınımından ötürü zararı olmuyor.

Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Kullanıcı Yorumları

Muhasebe şirketimizin halılarını temizlemek oldukça zor oluyordu. Gün içinde giden gelen çok olduğu için toz, toprak ne varsa halıların üzerine yapışıp kalıyor. Bir çalışanımızın evinde kullandığını söylediği Samsung VC07R302MVB/TR Cyclone Süpürge almaya karar verdik.

Ürünün ne kadar kaliteli olduğu kargo kutuyu getirince anladık zaten. Cihazın üretiminde kullanılan maddelerin kalitesi hemen dikkat çekiyor. Başlıkları, Teleskopik metal borusu, filtreleri ben buradayım diyor resmen. Cihazın kurulumu basit olduğu için hemen test ettik. Sonuç gerçek anlamda çok güzel. Halıları öyle bir çekiyor ki; inanamazsınız. Derinlemesine süpürmek dedikleri bu olsa gerek. Eski süpürgemizle yakın zamanda süpürdüğümüz yerlerden bile çıkan tozu görünce çok şaşırdık.

Haznede biriken tozu görebilmek iyi düşünülere yapılmış. Temizliği nasıl yaptığını görünce kalbiniz tatmin oluyor. Halılar üzerinde ileri geri manevralar yapmak balıkları sayesinde çok kolay oluyor. Fazla efor sarf etmeden süpürge tutmanın rahatlığını bu üründe hissedebilirsiniz. Kesinlikle almaya değer bir ürün diyebilirim. Fiyatı gösterdiği performansa oranla oldukça makul seviyede.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu