ElektronikMotorlu Araçlar

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz İyi Mi?

Yağ yok, dert yok sloganıyla pazarlanan Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? gibi konu başlıklıları altında sizler için değerlendiriliyor.

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz, Yağsız kızartma ve yemek pişirme gibi kolaylıklar içermek için üretilmiş bir sıcak hava fritözüdür. Pişirdiği yemekleri parmaklarınızı ısıracak kadar lezzetli ve iştah açıcı hale getirebilen bu yağsız fritöz size yemek yaparken kolaylık ve pratiklik vadediyor.

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz Kullanışlı Mı?

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz, bir kaç kişilik yemek hazırlayabilecek 3 L hacmi ve küçük boyutları ile bekar kalan ve yeni evli çiftlerin yemek yapma işlerini kolaylaştırabilecek, 1000 W gücündeki ideal enerji sarfiyatı olan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Cihazın üst tarafına monte edilmiş akıllı LED ekranı ve kontrol paneli ile tek tuşla harika altın rengi patatesler, mutfağa ve üzerinize kokusu sinmeyen balıklar, yağsız kışlık kurutmalar ve nice tamamen yağsız yada az oranda yağ kullanarak yapacağınız yemekleri pişirmek için basit ve pratik kullanım sunuyor.

0-60 dakika arasında zamanlama ve 80-200 derece sıcaklık aralığında istediğiniz pişkinlikte şahane görünümlü, lezzetli, bir o kadar da sağlıklı yemekler hazırlayabiliyorsunuz.

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz İyi Mi?

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz, diğer modellere bakarak kızartma işlemi yapmada daha becerikli dersek yanılmayız. Düşük enerji sarfiyatı ve kısa sürede en sağlıklı kızarma işlemlerinin yanında; patlıcan, biber, patates, kestane közleme gibi çok sevilen ve tercih edilen aperatif yiyecekleri yapma konusunda da oldukça marifetli bir sıcak hava fritözü olarak ön planda yer alıyor.

Kızartma alanındaki uzmanlığına ek pasta börek, hamur işleri, makarna ve pilav pişirme, mısır patlatma gibi bir çok yemek ve aperatif yiyecek hazırlama hususunda da gayet başarılı olabilecek bir yağsız fritöz özelliklerini barındırmaktadır.

Fast food  tarzı yiyecekler olan patates kızartması, tavuk kanat, nugget gibi yiyeceklerin kendi gözetiminizde, nasıl yapıldığını bilerek sağlıklı ve bir hayli lezzetli yemek için Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz iyi bir cihaz olarak görülebilir.

Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Eğer bekar evinde yaşıyor yada yeni evli bireylerseniz kızartma ve közleme işleriniz için Deerma KZ100 Smart 3 L Airfryer Fritöz uygun bir makine diyebiliyoruz. Cihazın diğer yemek yapma yöntemleri olan fırınlama, ızgara gibi yöntemlerle yemek yapma özelliğine sahip olmaması eksi bir durum olarak göze çarpıyor.

Fakat uygun fiyatı ile yine de kızartma işlemlerindeki becerisiyle bu doğrultuda kullanacakların tercih sebebi olabilir. Sapsarı patates kızartmaları, kışın yemek için hazırlayacağınız karnı yarık patlıcanları, lezzetli ve sağlıklı cipsler, bu yağsız fritözle ev ortamında koku ve duman çıkmadan mutfaklarınıza ekstra temizlik gerektirmeden hazırlanma olasılığını temin edebiliyor.

Hızlı hava dolaşımı yöntemiyle yağsız kızartmaları yapabilen bu fritöz sayesinde hazırlayacağınız yemekler ve diğer çeşit yiyecekler kısa süre içerisinde ve yağ çekmeden hazırlanarak sofralarınıza getirilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu