AirfryerElektronik

Philips XB9125/07 Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Temizlik için olmazsa olmaz bir alet olan elektrikli süpürge modeli olan Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? sorularını yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Gün içinde toz, kir her yerde ve her mekanda ister istemez olabilir. Bu durumun olumsuzluklarını ortadan kaldırmak için işini iyi yapan elektrikli süpürgelere ihtiyaç duyuyoruz. Piyasada bir çok ürün mevcut. Özellikle emiş gücünün çok önemli olduğunu söylemeliyiz. Almışken iyisini alayım diyenlerin tercihi Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Torbasız Süpürge oluyor

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Torbasız Süpürge Kullanışlı Mı?

Öncelikle tüm temizlik işlerinizde en büyük yardımcınız olabilir. Bir çok yan aparatı ile enine boyuna temizlik yaparsınız. Halı, kilim, sandalye, kanepe ve tüm evi termemiz eder. Bel ağrısı çekmeden rahat bir temizlik deneyimi yapma imkanı sunar.

Philips toz torbasız süpürge benzerlerine oranla çok hafif. Sağa sola çekerken ağırlığını hiç hissetmezsiniz. tekerleri kaliteli ve sağlam üretilmiştir. Çocuklu anneler bu süpürgeye hayran kalacaklar. Minik canavarların kirlettiği evleri en pratik şekilde süpürme olanağı tanıyor.

Kablosu uzun fakat ayağınıza dolanmaz ve temizlik yaparken toz ve koku gelmez. Eski tip elektrikli süpürgeler gibi çok ses yapmıyor. Haznesi kolayca çıkıp boşaltılabiliyor. Tutma sapı da dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi?

899 W gücündeki motorunun emiş gücü mükemmel derecede güçlü, Halıyı, kilimi tutunca bırakmıyor. 2.2 L hacme sahip haznesi gayet yeterli. Her gün evi süpürseniz bile bir hafta haznesini boşaltmanıza gerek kalmadan süpürmeye devam edebilirsiniz..

NanoClean teknolojisi, toz bulutu salınımını en aza indirerek evinizin ve zeminlerinizin temiz kalmasına yardımcı oluyor. Tozlar haznenin yan taraflarına yapışmaz ve haznenin dibine çöker. Hazneyi boşaltmanız gerektiğinde toz ve kirler kolayca dışarı çıkar. PowerCyclone 10 teknolosisi güçlü dönme hareketiyle hava akışını maksimuma çıkarmaya yarıyor.

Özel tasarlanmış silindirik haznedeki yüksek hızlandırılmış hava akışı, tozu havadan etkili bir şekilde ayırır ve her türlü kirde ve zeminde yüksek performans sunabiliyor. Bu sayede tertemiz mekanlarda yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.

TriActive başlığı tozları ve kirleri tek bir geçişte çeker. Küçük, büyük toz ve kir ayırmaz. Süpürme işini kaolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Birbirinden kullanışlı aparatları sayesinde koltuk arası, kanepe altı gibi zor yerlere rahatça ulaşabilirsiniz. Sert zeminleri rahat süpürmek için özel başlığı bulunuyor.7

77 dB sesi ile sizi ve ortamdakileri rahatsız etmiyor.8 m kablosu tüm evien fazla 2 priz ile bitirmek demek oluyor. Otomatik kablo sarıcısına ayağınıza basar basmaz kablonun sarıldığını görebilirsiniz. Metal teleskopik borusu uzun süre kullanıma uygundur. İstediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Torbasız Süpürge Almaya Değer Mi?

Uzun yıllar kullanılabilecek toz torbasız elektrik süpürgesi arayanların tam istediği bir ürün olduğu söylenebilir. Philips’in kalitesini tartışmak yersiz olur. Yüksek emiş gücü sayesinde halıda kıl, tüy bırakmıyor. O kadar güçlü çekiş yapıyor ki; bozuk parayı bile yutabiliyor.

İşiniz bittiğinde toz, kire bulaşmazsınız. Haznesini çöpe dökerken özel tasarımı sayesinde toz kalmıyor. İstediğiniz zaman hazneyi yıkayabilirsiniz. Hepa filtresi sağlam ve iyi filtrasyon sağladığı için alerjik reaksiyonları azaltır.

Mükemmel temizlik deneyimi sağlayan bu toz torbasız süpürge eliniz ayağınız olacak. Kurulumu ve kullanımı çok pratiklik içeriyor. Teleskopik borusunu kendi tutuş durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Böylece sırtınız ve beliniz ağrımayacak. Ergonomik tasarımlı bu elektrikli süpürge çok işinize yarayacak.

Benzerlerine oranla sessiz çalışır ve kimseyi rahatsız etmez. Evde bulunan kedi, köpek gibi canlıları korkutmadan çalışıyor. Bu toz torbasız süpürgeyi kullandıktan sonra temizlik anlayışınız kesinlikle değişecektir. Yüksek emiş gücü ile halıların. sert zeminlerin derinlemesine temizlendiğine şahit olacaksınız.

Toz torbasız süpürge ile temizlik yapmanın konforunu yaşadıktan sonra başka cihazlara alışmanız çok zor olacak ve kendinizi garip hissedeceksiniz.. Zor olan süpürme işini keyifli ve eğlenceli hale getiren bu toz torbasız elektrikli ile her gün ev süpürseniz bile sıkılmazsınız.

Bir Yorum

  1. Diğer web sitelerinde bu süpürgeye ait detaylı içerik bulamamıştım. Sitenizde ürün daha güzel anlatılmış. Teşekkürler enyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu